• Rodinný
  • Soutěžní

Panic je nanic (2006)

Asi jediná komedie pro teenagery, která se mě moc nelíbila.

Discopříběh (1987)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.. nádherný písničky Michala Davida, skvělej Rudolf Hrušínský nejml. a prostě super film, viděl jsem ho už mockrát a stejně se na něho vždycky rád podívám znovu.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Nedokážu přesně říct proč, ale tehle pořad se mě nikdy nelíbil..asi z části i kvůli moderátorovi, který mě prostě nikdy nebyl sympatickej, ale i celkově se mě to nelíbilo..mám pocit, že jednou říkal ředitel Novy(už nevím,jestli ještě Železný nebo Dvořák), že zrovna tento pořad by na Nově dokázali udělat mnohem líp , a s tím plně souhlasím, myslím si, že tenhle formát by se dal udělat mnohem líp.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Výbornej seriál, a to že má tak nízký hodnocení je pro mě dost nepochopitelný.. na Walkera jsem vždycky rád koukal a nenapadá mě nic, co bych tomuto seriálu mohl vytknout.

Ben Hur (1959)

Já sice nemám rád historický filmy, ale tohle byla vyjímka, Ben Hur se mě líbil, tohle byl tak dobře natočenej film, že mě to dokonce i bavilo.. asi jedinej historickej velkofilm, kterej mě dokázal zaujmout.

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

Tohle bylo super, nejlepší seriál co dávali na Fox Kids a Jetixu.. Třída číslo 402 se mě líbila moc, myslím si, že tohle se může líbit i dospělým, je to hodně dobrej kreslenej seriál.

Matilda (1996)

Moc pěknej film, líbil se mě mimojiný i proto,že ta učitelka Trunchbullová mě strašně připomínala moji třídní ve škole.

Discopříběh 2 (1991)

Trochu slabší než jednička, ale i tak se mě to moc líbilo a to nejen kvůli nádhernejm písničkám Michala Davida.

Eso (1994) (pořad)

Eso jsem měl vždycky mnohem radši než Medůzu a to hlavně kvůli videoklipům , který v něm byly, v Medůze byl ten výběr přece jenom trochu jinej, ale jinak byly u Esa velký rozdíly mezi moderátory.. nejlepší byla určitě Tereza Pergnerová a samozřejmě Leoš Mareš, s těmi ostatními, jako třeba Zoombie nebo Yemi to nebylo ono.. každopádně bezkonkurenčně nejlepší hitparáda, která se u nás vysílala byly Megahity s Martinem Stratílkem, které se vysílaly na Galaxii.

Vyšší princip (1960)

Tohle je sice výbornej film, ale já mu nedám víc než tři hvězdičky, protože byl šíleně depresivní a vyloženě jsem se po něm cítil špatně.. sice mě to zaujalo, nenudil jsem se u toho, ale mám radši spíš komedie nebo horory, tenhleten žánr není nic pro mě.