• Rodinný
  • Soutěžní

Dementi (2004) (pořad)

Tak tohle byl super pořad, když ho pak začal uvádět Ivo Šmoldas, tak to pak bylo ještě lepší.. jinak byly tam obrovský rozdíly mezi jednotlivými účinkujícími, skvělí byli Šmoldas, Mareš, Náhlovský, Mladý, Háma atd. naopak třeba Wehrenberg mě tam připadal spíš do počtu, ani Holubovou jsem tam moc rád neměl (ale tu spíš kvůli jejím názorům). Škoda, že už se nevysílá, určitě to nebyl pořad, který by byl finančně nákladný, takže to asi bylo kvůli nízké sledovanosti, ale je to škoda, tohle byl jeden z těch lepších pořadů.

Tele Tele (2000) (pořad)

Michal Suchánek a Richard Genzer jsou moji nejoblíbenější baviči, takže tento pořad se mě strašně moc líbil, vždycky jsem se u něho skvěle bavil.. pro mě jeden z nejlepších pořadů,co kdy Nova vysílala.

Možná přijde i kouzelník (1982) (pořad)

Jeden z nejlepších zábavných pořadů u nás, v těch dalších pořadech už Kaiser a Lábus neměli tak dobrý scénky jako v Kouzelníkovi, tenhle pořad byl super, jak scénky, tak i písničky.. škoda, že se nevysílá dál.

Parodie komedie (2003) (pořad)

Asi nejlepší pořad, co jsem viděl na TV Barrandov, u tohoto pořadu jsem se vždycky dobře bavil.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Nejlepší telenovela a pro mě osobně jeden z nejkrásnějších seriálů, co jsem kdy viděl, hlavně díky Natalii Oreiro.

Vlčí bouda (1986)

Můj nejoblíbenější film od Věry Chytilové a jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů.. když jsem ho viděl poprvé, tak jsem to hodně prožíval, opravdu strašně napínavej film a dobře natočenej.. tenhle film každýmu doporučuju, je to opravdu zážitek.

Dvojníci (1984)

Miluju filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem a tenhle se mě z nich líbil asi nejvíc. Vynikající komedie, u které se člověk ani chvilku nenudí.

Bludička (1981) (seriál)

Tak tohle byl moc pěknej seriál, ale nevím, jestli bych mu dal ( a nejen já) tolik hvězdiček nebýt naprosto geniálního dabingu Oldřicha Kaisera. Bludička s Kaiserovým dabingem je super.

Na vlastní nebezpečí (1994) (pořad)

Tento pořad se mě strašně moc líbil ,zábavnej a originální.. vynikající dvojka Dejdar - Vacek, obrovská škoda, že už spolu neúčinkují v tomto nebo jiném pořadu, protože jejich humor se mě moc líbil.

Michal David 50 - Mejdan roku (2010) (koncert)

Michal David je můj nejoblíbenější zpěvák, takže tady nemůžu jinak než za 5 hvězdiček .