Quantum of Solace (2008)

Ne..prostě ne...nikdy se mi Bond nelíbil a asi už nikdy ani nebude...pro mě akce průměrná (přijde, všechny postřílí poslepu, zatímco se do něho nikdo nemůže trefit a odejde), děj trapný, Craig ehhh...podprůměrný?...sečteno podtrženo celý film absolutně o ničem a stááášně nudný.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Chjo...PROČ, PROČ, PROČ museli natočit pokračování. Absolutně to po***li. Cohen neschopnej, proč na tom nedělal Sommers? Když dva dělají totéž, není to totéž. Rachel Weiz byla v Mumii pro mě hlavní hvězdou a Maria Bello by ji nedokázala nahradit ani kdyby se na hlavu postavila nebo tam s tou mumií začala tancovat tango...z Alexe jakožto velice bystrého a mazaného klučiny ve dvojce vyrostl sice docela pohledný mladík, ale jinak je to no ehm...ehm..ehhmmm. B. Fraser pořád frajer, ale už ohranej. Čínská mumie sice dobrý nápad, ale mumie=Egypt. *** aspoň za Jet Li a jeho kung fu a efekty taky nebyly k zahození.

Avatar (2009)

Ehm... takže za: 1. měli si odpustit tak masivní propagaci...když pořád melou, že je to ten nejlepší film, jdete do kina s obrovským očekáváním...a co se stane? Zklame to! btw stejně jako Temný rytíř :( 2. 3D pro mě osobně nebylo 3D. Když sem si sundala brýle byl rozmazaný obraz a když jsem si je nasadila tak byl prosně normální...žádný efekt 3D 3. začátek vážně nic moc. Když jdete do kina abyste se podívali na avatary, nějací vy****ný lidi vás fakt nezajímají. 4. Konečně přihází velkolepá podívaná. Když zapomeneme, že vás ten zázračný efekt 3D měl vtáhnou do děje, ponoříte se do něj sami. Potom vás to posadí na židle i když už sedíte :D 5. Takový film, který mi utkví v paměti si i přes to všecho zaslouží 90%. Až ze mě časem odpane vliv okolí a přestanu mít vygumovanej mozek promakanou propagací,uvědomim si, že to nebylo až tak skvělí a hodnocení spadne.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Geniálně natočené.Cuaron vážně zaválel a Pottera přemenil z pohádky na skvělý fantasy dobrodružný film. Tento díl je vrchol kvality HP serie. Předsavitelé mě tu zaujali, už nemají tak pisklavé hlásky a chovají se ''rozumněji''. Vytkla bych jen trochu schátralý zjev nového Brumbála.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Proboha vyžeňte už toho Yatese. Absolutně celou serii pohřbívá. Radcliffa a spol. nikam nedotáhl a jenom je víc potopil a udělal z nich ještě víc nesympatický puberťáky. Pokud se Yates snaží o temnou atmosféru, tak to sem se spíš bála víc u Tajemné komnaty než u jeho zpracování. Už teď si ani nepamatuji na scény, které tam byly (vybavuje se mi jenom, že to bylo všechno modré). Jěště, že jsem četla knížku, jinak bych měla zatmění a nevěděla bych o co v tomhle díle jde. Jenom díky tomu, že je to přeci jenom Potter tak ***, jinak už bych jenom za film dávala odpad! což už je u mě na úrovni VKV apod. :(

Kráska a Ošklivka (2008)

Proč lidi filmy s Paris hned odsuzujou nechápu. Sice je to nesnesitelná pipka, ale fim se celkově docela povedl. Prostě je to obyčejná komedie, která nenadchne, ale pobaví. Do odpadu bych jí rozhodně nedávala.

Dr. House (2004) (seriál)

Geniální humor, charizmatičtí herci a zajímavé případy. Není co dodat, jeden z nejlepšich seriálů. Postupem času ale slábne a az příliš strácí na realitě a humor už to neni to co driv. Doufám, že se brzy dočkám nějakého oživení.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

špatný to nebylo, ale kouzlo prvních dílů už to ztratilo. Měli přestat v nejlepšim tj.shrek 2 Doufam, ze uz definitivně skoncili.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Smála jsem se (jak tohle proboha může tolik vydělávat), dokonce i brečela (nad tim jak jsou některé momenty trapné) ale hlavně jsem se nudila (nad....no asi vším)!!!

Rock ze střední (2009)

O něco lepší nez muzikál ze střední a camp rock, ale stejně by tam slovo rock moc nemělo co dělat, obzvlášt kdyz ho zpívá vanessa hudgens. jinak některé písně dobré a chytlavé ale celkově spíš průměrné. Kvůli konečné písni a hlasu vanessi, který se mi tam nelíbil, jen **