• Krátkometrážní

Stíny temnoty (2012)

Pěknej kraťas by to byl, takhle je to vleklých 90 minut. Film je navíc takový hloupý, nevýrazný...takový nijaký..

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

"Ten film, na který jdete a přesně víte, co dostanete....a sakra vás to baví!" Než jsem na to šel do kina, tak mi připadala stopáž 132 minut spíše dlouhá, ale co sem pak viděl ty skoky ve filmu, tak by Pacific Rimu slušelo klidně 180 minut. Mrzelo mě, že sem neviděl první objevelí Kaiju a strach lidí z neznáma, dále pak bych si více užil film, kdyby bylo dáno více prostoru i dalším Jaegerům, kteří byly pěkně navrženi a stotožňovali se s "image" dané země - Cherno Alpha - ruský masivní "tank-Jaeger", Crimson Typhoon - čínský tříruký Jaeger, Striker Eureka - australský "vedoucí" Jaeger. Všechny tyto modernější Jaegery strčí do kapsy starý dobrý "Gipsy Danger", mezi jehož piloty dojde nakonec i k něčemu jinému, než jen k propojení myslí :D

Očista (2013)

Sledování tohoto snímku byla opravdu docela "Očista". Oceňuji myšlenku, provedení mě ale ničí a neuvěřitelně mě bolí, jak to všechno bylo hloupě podané. Syn je uplný dement, který vlastně za všechno může a nadále vesele pokračuje ve svém chování vedoucím k "očištění" své rodiny. Bezpečnostní systém, který má 99% účinnost v tom, že do domu nikdo nevnikne je prolomený za necelou minutu. (tady jsem opravdu vážně uvažoval o tom, že film ani nedokoukám). Poučení na závěr : Když při očistě zachráníš bezďáka, nebudeš toho litovat!

Kniha krve (2009)

Poloviční stopáž by tomuhle filmu slušela mnohem víc!

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Je to tak napěchovaný nesmyslama, že je to zábava. Sympatický a svižný film pro malé kluky.

Iki-jigoku (2000)

Tak tohle bylo fakt šílený ! :D Ti herci, způsob natočení, hudba...prostě všechno. Nedá se to dost dobře popsat, musí se to vidět.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Na hraně odpadu... pro mě nový symbol stupidního filmu a ne, opravdu nejsem zaujatej. Zdejší hodnocení mě dohání k slzám. Je to jako hovno Hulka ( Dwayne Johnson ) a bílýho Hulka ( Kim Kold ).

Dům ďábla (2009)

Dlouho sem se na tenhle snímek odhodlával, bál sem se, že se dlouho nic moc nebude dít a celkově mě dle popisu moc nezaujal. Ono se opravdu sice nic moc nedělo, ALE atmosféra byla tak precizně budovaná, že mě snímek vtáhl a nepustil až do konce. Stylová, oldschoolová podívaná s výbornou atmosférou.