• Krátkometrážní

Uvnitř mé hlavy (2013) odpad!

Příběh o Alicii, která "strčila kundu" do ksichtu Brinkovi...ano, to je jediný zajímavý moment filmu, který má zajisté hlubší myšlenku. Režisér musí být zakompleksovaný antisociál, kterému nahání hrůzu pobyt ve společnosti. Skutečně lituju času, který jsem tímto filmem ztratil, hodně nešťastný výběr.

V zajetí démonů (2013)

Zlověstné ticho, Insidious a nakonec i V zajetí démonů - všechny filmy jsou si tak podobné, až mi to přijde těžko uvěřitelný. Wan má pravděpodobně velkou slabost pro loutky a pro "strašidelné postarší ženy". Atmosféra je ovšem ukázkově (možná až moc) budována a film nenabídne nic moc nečekaného, neohraného...to by nebyl takový problém, kdyby to nestálo pouze na těch starých známých lekačkách, které jsou ovšem vzhledem k místnímu hodnocení sázkou na jistotu. Dále mi příběh s panenkou Annabelle přišel takový nevyužitý, zbytečný a neukončený. Horor určený pro masy diváků, který jede až nudně v zajetých kolejích... na druhou stranu nelituji návštěvy kina a určitě stojí za shlédnutí.

Frankensteinova armáda (2013)

Bylo to amatérské, špatně obsazené a ze začátku nudné, ovšem námět se mi líbil už od první chvíle, co jsem o filmu uslyšel. Film nejede v zajetých kolejích žánru a přichází s monstry (experimenty), které se v jiném filmu jen tak nevidí. Toto spolu s obdobím 2. světové války a prostředím schátralé továrny tvoří dostatečně zajímavý obsah, za který dávám 4* (přiznávám že trochu nadhodnocuji, mám pro tohle téma slabost)

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Za mých mladých let to frčelo! Guilty pleasure. No jen se přiznejte, kdo "nemorfoval", když byl tenhle seriál nový a bylo mu míň jak 10 let? :D Upřímně si myslím, že není snad nikdo, kdo viděl všech 633 epizod, všechny jsou totiž +- identické!

Zámecká zrůda (1995)

Výborně zpracovaný snímek, gore na úrovni a zrůda jak má být. Bavil jsem se a snímek si jistojistě nechám pro opakované shlédnutí.

Most Disturbed Person on Planet Earth (2013)

Je to doslova nekoukatelný. Překlikl jsem na pár náhodných "filmečků" a stačilo mi to. Chtěl bych vidět někoho, kdo se vydrží koukat na celých 147 minut! NELZE!

Městečko South Park (1997) (seriál)

Ty zasranej žide! - Eriku, tys řekl sprosté slovo! - Žid? :D Nejvtipnější momenty, nezapomenutelné (nadčasové epizody), South Park si nebere žádné servítky (není "omezenej" jako Simpsonovi). - Lovit střízlivej, je jako ... rybařit střízlivej. - Pozor synku nestřílej po Stanovi to je nebezpečný. Mohl bys rozlejt pivo. !