Stíny nad Notre Dame (1966) (seriál)

Tenhle seriál jsem měla taky ráda. Jiří Vršťala, hvězda naše i německá, a komisař Rochambeaux... dokonce jsem to měla jako knížku. Nojo, nostalgie.

Zamčený pokoj (2018)

Něco mezi Frankensteinem a Modrovousem. Stálo by za to pořádně prozkoumat ten DŮM!

Burácení (2015)

A mně se to dost líbilo. Tomáš Hajíček mě hodně mile překvapil, frajer! Vica je krásná ženská a na psycholožku z Poldy se taky dobře kouká. Úžasná pasáž s Rišo Müllerem v hospodě. Kapku se mi nezdál hlas "Standy Rubáše" v rádiu, ale nešť. Konec nečekaně předvídatelný, ale proč by si tvrdý motorkář a bývalý mukl nezasloužil malinkou pohádku? Hodně mi konvenuje recenze pana Doležala z Deníku.cz.

Avengers: Endgame (2019)

Kolegové to přesně vystihli - 3DD!3, Marigold, Cival, Douglas... Všechny postavy si aspoň štěkly, včetně Stana Lee(ho). Veliká paráda, tenhle biják.

33 životů (2015)

Pamatuju si na to. Strašně jsem tenkrát těm chlapům držela pěsti, aby to dobře dopadlo... Myslím, že film se povedl. Líbí se mi komentáře Agathy a Fiftise.

Slečna Marplová - Nemesis (2009) (epizoda)

Naprosto souhlasím s kolegou Agathou. Proč jsou pro celý Olymp předělávány skvělé zápletky a postavy???