One Punch Man: OVAs - Gōin-sugiru Bang (2016) (epizoda)

Speciálem číslo čtyři tentokrát provází vytrvalý Silver Fang zvaný Bang, snažící se zverbovat Saitamu pro své dojo. Zajímavá to sice postava, ale jeho díl mi ze všech speciálů zatím přišel nejslabší. 5/10

Endless Night (2015)

Neoficiální teaser k nadcházejícímu krasobruslařskému anime Yuri!!! on Ice s působivou, plynulou animací a příjemnou hudbou. Sice bych tam radši viděla slečny než pány, ale stejně se těším převelice. 7/10

Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10

Donten ni warau (2014) (seriál)

Už po prvním díle mám pocit, že jsem přišla o všechny zbylé mozkové buňky. Ruce pryč. Nehodnoceno

One Punch Man: OVAs - Kojire-sugiru ninja (2016) (epizoda)

V pořadí třetí speciál sleduje trable traumatizovaného Jack-o'-lantern Panicka na cestě k zotavení z osudového střetnutí se Saitamou. Nebýt neustálého zjevování onoho flashbacku a konce, dalo by se i konstatovat, že hraje na vážnější notu. 7/10

One Punch Man: OVAs - Hanashibeta-sugiru deishi (2016) (epizoda)

Druhý speciál (proč jsou tady vždycky rozdělené?), tentokrát pro změnu v čele s ukecaným Genosem, s trochu větším fanservice a taky s lehce slabším dějem. Ale pořád je to sranda. 7/10

Kanamewo: A linchpin. (2015)

Docela zajímavý studentský filmeček s nejen ekologickou tématikou. Největší výhodou je, že se v něm nemluví, takže nemusíte složitě shánět titulky. 5/10

Kuroshitsuji II: Kumo no ito (2011)

Překvapivě snesitelné i pro fanoušky, kteří vroucně nenávidí celou Trancy Household. 6/10

Amnesia (2013) (seriál)

Momentálně se nacházím asi ve dvou třetinách hry (90% sleva na Steamu, no neber to) a jen ze zvědavosti jsem se podívala i na kousek anime a ... Ne. Prostě ne. Snad všechno co se mi na hře líbí je tady příšerné. Animace je vybledlá a degenerující, postavy naprosto ploché, sebestředné a nelogicky se chovající, (proč asi když) příběh je jen totálně strohý a okrajový, no a dokonce i opening je strašný (aspoň song ze hry mohli nechat když už nic)! Ve výsledku by se tato perla možná dala shrnout jako vlastně jen takový ne moc povedený trailer na hru, ale vzhledem k tomu, že je zde zdařile vyplácnuta celá hlavní pointa, se nakonec ani to říct nedá. Radši nehodnoceno.