Zločin v Silicon Valley (1999)

Takze tento film rozprava o skupinke zlocincov, ktory ukradnu nejaky chip s informaciami, a detektiv Marx (Hauer) s koleginou (Fitzgerald) ich musia chytit. Naozaj to je debilny film, a neviem kto vyberal kostymi, ale Rutger tu je obleceny strasne.

Partneři ve zločinu (2000)

Rutger tu hraje policajta, ktory vysetruje jeden unos, a zhodou okolnosti sa stane jednym s podozrivych, takze musi najst skutocneho pachatela, aby ocistil svoje meno. Trosku nudne, takze 2* a 1* za Rutgiho.

Detektiv Wilderová (2000)

nieco medzi komediou a thrillerom. Pam a Rutger sa k sebe hodia. inac priemer.

Desáté království (2000) (seriál)

Toto najlepsi tv serial/film aky som videl, je to vtipne je to pekne a je to dobrodruzne a ma to dobre herecke obsadenie, velmi dobre vybrany herci. Skoda ze to u nas nevyslo na dvd, hned by som to kupoval. Je to lepsie ako nejaky Pan prstenov.

Čekej nehybně (2001)

mne sa tento psychologicky thiller pacil, ma to dobry pribeh a necekany koniec. 4*

Panika (2001) odpad!

naozaj je to blbost. Rutger preco, preco ?

Žhář (2002) odpad!

neuveritelne zly film, to sa nedalo pozerat. Preco Rutger prijal tuto ulohu my zostava zahadou, ale vlastne treba platit najomne.

Milujte svého zabijáka (2002)

George Clooney je lepsi reziser ako herec !!! Po tomto filme som sa zacal viac zaujimat o Sam Rockwella, tu predviedol perfektny vykon, naozaj super. Este sa my samozrejme pacil Rutger Hauer ako zabijak co sa pri zabijani rad foti, a aj ked nemam rad Juliu Roberts, v tomto filme bola naozaj dobra.

Andělé pomsty (2002) odpad!

no tak toto nedopadlo dobre. na historicky film to malo strasne maly rozpocet a potom to aj tak vyzera, tie kulisy hradu boli smiesne, ale to trio hlavnych hrdiniek bolo zabavne. Herecky vykony su zufale a to dokonca aj Rutgera a Arnolda Vosla.