Sin City - město hříchu (2005)

asi najlepsi komiksovy film aky som videl. O takomto hereckom obsadeni sa zda producentom v tych najkrajsich snoch. Robert Rodriguez si tymto filmom poopravil svoju upadajucu karieru. Musim dat 5 hviezdiciek, a som stastny ze tu hraju moji naj herci: Rutger a Mickey.

Dobrodružství Poseidonu (2005) (TV film)

normalny katastroficky film, len by bolo lepsie keby bol o nieco kratsi. Velmi ma potesilo ze tu zase spolu hraju Rutger Hauer a C. Thomas Howell, a je zabavne sledovat ako sa od cias STOPARA zmenili.

Batman začíná (2005)

ja som neznasal filmy o batmanovi, ale tento je naprosto uzasny, lebo je viac realny. A to nehovorim o super hviezdnom obsadeni: Bale, Oldman, Caine, Murphy, Hauer, Freeman, Neeson - predviedli velmi dobry vykon, ale obsadit Katie Holmes bola CHYBA, vobec my na tu ulohu nesadla. Najlepsi film o Batmanovi.

Hon na Orla (2006)

taky priemerny vojnovy film. Ale Rutger je tu general - he, he.

Žoldáci spravedlnosti (2006) odpad!

najlepsi film roka 2006 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matrix Revolutions (2003)

obidva diely Matrixu su uz robene len kvoli prachom a je to aj vidiet, tieto pokracovania sa nemali natocit, je to shit a kazi mi to dojem s prveho filmu.

Kung-fu mela (2004)

Dobra komedia, super efekty, ale este lepsi je Shaolin Soccer. Najlepsie sceny su asi, ked S. Chow pride vydierat prasaciu ulicku a vybera si protivnikov a scena s hadzanym nozov.

Tajní agenti (2004)

Vzdy si rad pozriem film s dvojicou Cassel/Bellucci. A vzdy to je dobry film. Len tak dalej.

Blade Runner (1982)

And the Oscar goes to Rutger Hauer.

Stopař (1986)

Uplne uzasny thriller. Prvy krat som ho videl v 80-tych rokoch na ORF - poviem Vam to bol zazitok :))) Rutger je tu naozaj super!!!! C. Thomas Howell v jednom rozhovore povedal: Rutger to tak dobre zahral, ze som mal s neho naozaj velky strach. Tento film urcite neni priemerne B-cko - je to uz klasika, jeden s najlepsich filmov 80-tych rokov.