Keitai kareši (2009)

Můj třetí Japonský film bez titulků. Navíc Ishiguro Hideo se do té role hodil. Lépe bych nevybrala. :-))

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Seriál mého pozdějšího dětství, přesto jsem ho měla ráda a svým způsobem na něho ráda vzpomínám. Ovšem dnes vím, že je to jen lépe vydařená kopie Japonských Kamen Riders, kteří si i v mých 20ti získali moje srdce.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Když to vidím mám husinu jak brno... jednoduše: excelent.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Všichni, kdo do toho jdou mají můj obdiv. Tento rok Urushihara Yuji udělal něco, co ani Nagano Makoto s nejsilnějsím hasičem Japonska (Toshihiro Takeda) nedokázali. Vyhrál podruhé!! Nový Sasuke povstal... A musím sepřiznat, že jsem viděla všech 27. ročníků a je zajímavé vidět, jak se překážky mění a stěžují.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Další orinigál, co bude mnou stále milován. :-))

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Milovala jsem tuhle soutěž jako dítě, jako puberťačka a budu ji milovat stále. Jedinečná soutěž. Dobře si vzpomínám jak jsem vždycky čekala na úvodní znělku.

Inšite miru (2010)

Jeden z mála filmů, který jsem viděla bez jakýchkoli titulků a naprosto jsem rozumněla všemu, co se tam řeklo. Role Fujiwara-san mě hodně potěšila a třešničkou byl Abe Tsuyoshi-san. Nemohu si pomoci, ale tenhle žánr - parta lidí, co se neznají a vždycky je spojí jistá událost - miluju!!

Četník a mimozemšťané (1979)

Nevím proč, ale tenhle film mám nejradši. Možná proto, že znám většinu hlášek nejlíp. ;-)