Osamělý jezdec (2013)

"Obchod" : ))) Dobrá oddychová komedie na kterou se klidně někdy podívám znova : ) Viděno v kině, 80%

Rychle a zběsile 6 (2013)

Přehlídka steroidů a absurdních akcí... Trochu zbytečný 6tý díl, nemluvě o tom konci :D Ale i tak na tuhle partičku se vždy ráda znovu podívám i když už nám kluci trochu zestárli : ) Viděno v kině, 70%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Tak trochu Princ z Persie, Avatar a Hvězdné války dohromady,plus ne moc zdařilé efekty...Tak toto uz podruhé vidět nemusím. Celkem 40%

Love and Dance (2009)

Romantický film kde je pár tanečních scén (které mimochodem o street dance ani nezavadily) . Mateusz Damiecki není ani tanečník ani herec, jeho přehrávání by mu i Veronika Žilková mohla závidět. Ano všechny taneční filmy až na par vyjímek mají stupidní příběh,ale tohle je vítěz. U těch ostatních se těším alespoň ze soundtracku,nebo tanečních scén...Tak to tady opravdu ne...Z tohohle jsem si neodnesla vůbec nic 15%

Zlatý holky (2003) (pořad)

HA :D Tak u tohohle jsem se zasmala vic nez u kdejake komedie :D Aneb jak namyslene fiflenky byly "vhozeny" do realneho zivota...docela me prekvapilo ze Paris neni zas takova p*ca jak jsem si o ni myslela,ale narvat hrnec do mikrovlnky tak to je opravdu na potlesk :D

Honey (2003)

Ač se honey Jessica snaží sebevíc tak prostě z herečky nikdy tanečnice nebude,je to znát bohužel hodně. Ale tento film má už tak stupidní příběh nepříběh že je to stejně jedno,víc se to zabít už nedalo..Dvě hvězdy za peckovej soundtrack ,Missy Elliott a pár opravdu schopných tanečníků : )

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Jako 30ti lety pametnik jsem se na to tesila,bohuzel prislo velke zklamani,nejen ze to neni ani pro dospele ale neni to ani pro deti,cele kino otravene,deti nektere brecely protoze je to nebavilo (nedivim se) .. pousmala jsem se 2x v celem filmu,deti 3x a to jen kdyz si nekdo natlouk ... Tragedie, co to provedli s mym milovanym ctyrlistkem...Nevadily mi ani reklamy,ani ten strasny dabing..Co mi vadilo byla totalni nuda,zadny pribeh,zadna akce...NUDA!! PS: Kdo uvazuje o detech,doporucuji jit na animak do kina,takovou antikoncepci nezazijete uz nikde!! Celkem 35%

Looper: Nájemný zabiják (2012)

V první půlhodině mi vadily až přílišné časové paradoxy,ale od chvíle kdy se přestane řešit cestování v čase a rozjede se naplno příběh začne konečne pořádný film,na který jsem chvílema koukala s otevřenou pusou. A od scény kdy vezme Willis do ruky kulomet je to proste pecka :D . Celkem 80%

96 hodin: Odplata (2012)

V polovine filmu jsem mela slusnou alergii na Bryanovu histerickou dceru,ktera za cely film nerekne nic jineho nez " TATI "...Kdyz vypustim plno stupidnich a nelogickych chyb tak je to i celkem pekna akcni podivana,plna rozbiteho skla,strilecek,vybuchu,automobilovych honicek,a rvacek :) Ale ten scenar, kde nechal Luc Besson mozek ? Celkem 55%

Le Havre (2011)

Vetsi blbost jsem dlouho nevidela.Tak toto se opravdu nepovedlo...Film jak se rika o nicem. Komedie????? Vic jsem se nasmala i u Titanicu . Ani jedna jedina usmevna scena,natoz vtipna! Sledovat tento film,je ztrata casu.. Vsichni herci bez jakykoliv mimiky,vsichni stejny zkysle kameny vyraz od zacatku do konce...