Colette (2013)

Plusy - Skvělé OST, Kvalitní kamera, Andrej Hryc Minusy - Spousta hluchých či nepodstatných scén, Anglická verze filmu, Naprostá absence romance.

Mezi vlky (2011)

DOPRDELE! Celej film Qui-Gon Jinn hledá peněženky, než se v závěru střetne s WTF alfa samcem aby, vy(PRO)hrál... Scénář napsaný a upravený, podle úspěšné povídky zabral tvůrcům nejvýše pár hodin práce. Ta se skládala z kouření opia a lízání žab. Díky kvalitní kameře a krásné Kanadské divočině, nemá člověk pocit, že mohl raději necelé dvě hodiny pozorovat migraci středozemního ptactva v televezním dokumentu. Hutný thriller, se během chvíle mění na nejapnou konverzační komedii. Hrdě stojící JEDI, se vydává vstříc nejen trapnému scénáři, ale i patetickým výkonům ostatních přeživších. Každá drsná hláška potrápí uši, nejen proto, že hlavní protagonista zachránil v minulém životě minimálně 1200 židů. John "Hannibal" Smith se celý film snaží, leč mů síly stačí, zachránit alespoň jediného člena skupiny před skupinou vlků. Marně. Všichní proto umírají v očekávaném pořadí a přesně načrtnutých sekvencích. (Pokec-Smrt-Krajina-Pokec-Smrt-Krajina) Přes veškerou špínu LIAM podává maximálně koncentrovaný výkon, ale děravý scénář neumožňuje hlavní postavě udržet celou stopáž nad úroveň podprůměrných vod filmového řemesla. Jedná se o nízkorozpočtovou filmařinu, která by omluvila CGI vlky, kokotské obsazení a nulový příběh, pokud by se jednalo o televizní produkci Rumunské státní televize. Nebýt úvodní scény, scenériíí snímaných kvalitním kameramanem a flashbacků do minulosti, jedná se o nejmarnější film sezóny.

Ocelová pěst (2011)

Dlouho mi nebylo tak strašně trapně jako při sledování robotích tanečků. Soundtrack je odpudivý skoro jako malý Dakota. Transformers jsou v porovnání s tímto samoúčelným dílkem blockbusterské opus magnum.

Život pod vodou (2004)

Tento film není komedie. Tím odpovídám na valnou většinu nizkých hodnocení. Anderson dál pokračuje svoji cestou, která bohužel není dost široká pro všechny. A OST je geniální.

Equilibrium (2002)

Klasicky emočně plochý Bale (Prozium?), tentokrát maskující svoje neherectví scénaristickým záměrem + fucking cute štěňátko + Gun Kata + Úsměv Mony Lisy + Děti ze stanice zoo co jsou vlastně čistý (WTF?) + Smějící se černoch (WTF??) + 1984x451x1138 = 1018264192krát lepších variací na stejné téma. Doporučuji všem sklaním fanouškům raději otevřít oči, knihu a poté mysl. Jedna hvězdička za další filmovou smrt Seana Beana :)

Sherlock (2010) (seriál)

Všech 6 dílů shlédnuto na jeden zátah. Srovnání s Housem, Dexterem, Grissomem nebo Sheldonem (WTF?!) absolutně není na místě. Předpokládám, že klasický nárůst hodnotících a komentujících gumáků je umocněn českou verzí. Cumberbatch + Freeman + Scott + Pulver = 100% Dementní komentáře:Hellboy, Gimp

Partička (2011) (pořad)

Nesrovnatelně suché v porovnání s Fast and Loose nebo Whose Line Is It Anyway?