Celnice (2013) (pořad) odpad!

hnačka

Dům naruby (2003)

Milé děti, byl jednou jeden hérec, jmenoval se Steve Martin a ten přísahal, že nikdy nebude hrát ve filmu, pokud to nebude nejsračkoidnější sračka všech sraček světa a tak se také stalo

Sen za den (2012) (pořad)

tento typ pořadu považuju za velice dobrý, ukázat, že každá ženská je krásná jen jí to patřičně vysvětlit, naučit ji i divačky s tím pracovat, cítit se dobře, zvýšit sebevědomí, usmívat se na svět - super, jenže.. tohle konkrétní provedení je tak stupidní, s šaškujícím "Dejdarem bez kulí" Mahulenou Bočanovou a její přicmrndávačkou, kterou naprosto trefně popsal uživatel khedy.. jsme Češi a tady je holt opravdových profesionálů pomálu, všichni jsou důležití jak stěrače na ponorce, ale umí hovno, každý nýmand, vylízanec, metrosexuál nebo obráběč kovů si otevře hospodu, každá modelka nebo pracovník kólcentra si myslí, že je novinář a tak dále.. no, televize Pětka vysílala vskutku excelentní sračky, Buřtcajk budiž toho důkazem, probúh Izere jak jsi to dopadl.. ale to je jiný příběh.. skoro by se jeden nedivil tomu, že tento kanál skončil, ale já se tomu právě proto divím, vždyť co jiného, než naprosté sračky nesvéprávní Češi denně konzumují ve všech podobách? Cožpak Blesk není nejprodávanější deník?

1 dolar za život (2010) (TV film)

jeden lékař, který jezdí občas do Afriky, se účastnil právě jedné z podobných misí, za pakatel bylo možné výrazně snížit dětskou úmrtnost.. jenže za deset let nevěděli, co s nima, vznikly boje o zbytky žrádla a mačetama se začli navzájem sekat.. až bude na světě 2 miliardy negrů, 2 miliardy muslimů, 4 miliardy asiatů a půl miliardy bělochů, pak všichni uvidíme, jak jsme si rovni

Tajemství železnic (2013) (seriál)

některé názory igi B. se shodují s mýma, třeba jeho názor na tenhleten pořad.. jen bych se Dejdara trošku zastal, nějak se živit musí a lidi dělají i horší věci.. je jen otázkou času, kdy indoevropané odnesou nejkratší trať do sběru a pak o nich budou mluvit v pořadu Na stopě, jak pravil Šíp v části jeho pořadu, která byla korektně z archivu vystřižena, zbyla pak už jen ta, jak Polívka říká: tuhle hudbu většinou dělají afroameričané a někdy i běloši.. Bože, kam jsme se to dostali

Záhada zamčeného pokoje (1986) (TV film)

jako detektivka vcelku ucházející, i když to zakončení mi přišlo trochu neúplné, Teplého jsem měl zaškatulkovaného jako špatného herce různých grázlů, ovšem roli detektiva tu zahrál skvěle a přirozeně.. jak se komunisti snažili vykreslit jednu z nejbohatších, nejčistších, nejbezpečnějších a nejsocialističtějších zemí na světě jako pravý opak, je vskutku srandovní

Obchoďák (2012) (seriál)

nádhera! moc pěkný seriál s velice kvalitními herci, promyšleným a neobyčejně nápaditým scénářem, kde o napínavé, humorné i morálně poučné situace není nouze, hérci už standartně předvádí špičkové výkony a náročný divák se cítí býti maximálně obohacen.. a teď vážně.. na tu blbost se dívám jen kvůli Marice Procházkové, která je moc milá, krásná a půvabná a když skáče přes švihadlo je neodolatelná.. hérce líčila paní Gabriela Čechová se smaragdovýma očima, která není ani v titulkách a která musela v sekáču nakoupit věci za svoje peníze, když potřebovali z hérečky udělat běhnu, leč kompetentní paní jí to pak neproplatila a řekla, že to je její věc, že to kupovala, neměla to kupovat nikdo to po ní nechtěl, tak takové v televízi panují poměry.. a že se nějakej pokérovanej nýmand může nazývat noid, o tom se ani nebudu zmiňovat.. no a ještě dodatek po čase, kdy jsem v pracovní době z dlouhé chvíle shlédl seriál celý, dvojčata jsou pěkný, pobavilo mě, jak se každá kravina řeší chlastáním pálenky a takovou osobu, jakou hraje zasloužila, osmi totalitníma a čtyřma demogratickejma režimama protřelá Vránová, bych po pěti minutách skopal, pošlapal, poflusal, pochcal a pověsil na ráhno (ne nutně v tomto pořadí)

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

opravdu krásné dějiny dvacátého století mají ti Němci, jak si vůbec jen ti špinaví Čeči, kteří byli jistě oprávněně na stejném seszamu jako Židi, mohli jen po válce dovolit vyhnat ty hodné německé vesničany nespravedlivě z jejich sudetských domovů, jak zle jsme se to zachovali.. a tak by se dalo pokračovat, ale mě se chce spíš blejt

Pouta války (2004)

racek jedna racek jedna, komunisti při ústupu zabili přes sto vesničanů, počkáme, až se zdraží pivo a chátra začne mrčet, že za komunistů se měli líp

Zelená karta (1990)

když byl ten film v kinech, tak na slovenském Rock FM rádiu, které jsem tehdy zběsile poslouchal, jeden moderátor říkal, že byl na tom filmu a je to nejlepší film, jaký kdy viděl.. do té doby jsem si o něm myslel, že je idiot, od té doby jsem to už věděl jistě