Zoolander (2001)

mám ráda hloupý humor, ale tenhle je tak nějak hloupě hloupý..

Fáma (2000)

přehnané, přehrané a překombinované.. hraje si to na film, přitom jde jen o teenagerovský výplach, který by sám o sobě nebyl špatný, kdyby se nebral tak vážně.. miluju to obsazení, takže třetí * navrch.

Něžná mafie (1997) (TV film)

zdávaly se mi sny o jamesi marsdenovi s polštářem a zbraní.. chtělo by to remake, potenciál to má.

Rukojmí (2005)

spíše bych to označila za horror, protože při scénách s pološíleným bene fosterem jsem měla co dělat, abych se vůbec dodívala..

Zázraky (2003) (seriál)

ze skeeta se nakonec stane můj favorit (jericho, into the west).. tenhle počin se povedl, mysteriózno hraje prim, god-is-now-here..!

Jericho (2006) (seriál)

skeet and the dead cat on his head.. vyhýbala jsem se jerichu jak čert kříži, ale je to moc příjemný kousek, oddechovka

Ve službách FBI (2009) (seriál)

team mozzie!! ty postavy si nejde nezamilovat, a i když je seriál díl od dílu, což se mi většinou nelíbí, dostalo mě to.. a co se týče toho věčného srovnávání s castlem a mentalistou, neal jednoznačně zvítězil.

Živí mrtví (2010) (seriál)

darabont!!!!!! bezkonkurenčně nejpovedenější pilot ever, celkově napínavé, zkličující a děsivé.. 1. série 100%, zbytek trošičku (ale vážně jen trošičku) slabší.. miluju AMC čím dál víc.. team dixon!

Iron Man 3 (2013)

balíček sarkasmu a ironie, drsného temna, akce, drzé hravosti, skvělých efektů, emotivních okamžiků.. vyspělejší než předchozí díly.. nejlepší marvelák na trhu.