Tobruk (2008)

Fim, ve kterém stále čekáte, čekáte, čekáte, čekáte, čekáte, čekáte, čekáte, čekáte, co se stane, no a než se rozkoukáte, je konec a to, na co jste čekali nepřijde.

Sbal holku a vypadni (2009)

90 minut nudných BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!! BITEK!!!

Balíci (2004) (TV film)

Mají pravdu. 100000 má dneska kdejakej bankovní ŠULDA!!!

Studio Kamarád (1980) (pořad)

Té verzi z roku 1980 bych dal klidně pět hvězd, ale téhle přešišlané píčovině s bandou ABSOLUTNĚ vypatlaných plyšaků (nemyslím jenom Jů a Hele). Nejvíc mě sere ta myš, co si hraje na nějakou chytrou a ještě mě vytočilo to, že Dejdar propůjčil hlas takové odporně trapné postavičce, jako je Harry Šoumen. FUJ

Bean 2: Vzrušující kousky pana Beana (1996) (video kompilace)

Je to udělané dokonalým způsobem, a to tak, že pan Bean vždy najde nějakou rekvizitu(jako skalní fanda jsem samozřejmě okamžitě poznal o co půjde)a díky ní si vzpomene na nějakou svoji vylomeninu. U scén na půdě jsem se taky válel smíchy, i když to byla jen vsuvka.

Mr. Bean (1990) (seriál)

U mě za 100%. To se musí vidět. Určitě jeden z nejlepších britských sitcomů, který skvěle reprezentuje britský styl humoru. Skvěle sepsané, geniální a dnes už i legendární gagy (Betlém, koledníci, slepec na pláži, krůta, prstýnek, orchestr, bazén...), kdo by dnes už nepoznal slavné zelelené Mini MK IIRNT 996H, Teddyho, jenž je společně s Mini Cooperem jeho nejlepší kamrád a hlavně Atkinsonovo tělesné nonverbální hraní. Ten chlap od roku 1990 do roku 1995 řekne asi tolik vět kolik máte prstů na ruce a přesto vytvořil jednu z nejikoničtějších postav kinematografie ;)