G. I. Joe (2009)

Pro nenáročné diváky je to výborný film, který se drží v celku dobrého scénáře. Super obsazení hlavně Channing byla dobrá volba, ale bohužel místama jsou tu špatné hlášky a i digitální stránka je nic moc.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Hodně nepovedené pokračování, vše je v tomto díle špatně moc se vše prodlužuje a celkový efekt filmu je na nule.

Temný rytíř (2008)

Pokračování filmu Batman začíná, zvyšuje kvalitu naprosto ve všem. Pokračování jak má být, Nolan uchopil Batmana jak nejlépe mohl, více ho přiblížil divákům jako realistického hrdinu. Perfektní děj, který graduje až po fantastické finále. Ambiciozní Aaron Eckhart, starostlivý Michael Caine, krásná Maggie Gyllenhaal, šikula Gary Oldman, vtipálek a nesmrtelný Morgan Freeman, temný Christian Bale a šílený a právem oceněný Oscarem Heath Ledger.

Výměna (2008)

Noprosto parádní, skvělá režie Clinta Eastwooda. Výborný herecký výkon herců a zejména Angeliny Jolie, která zahrála po filmu Gia další bravurní výkon. Film má velmi silný příběh podle skutečné události a celý film sem to prožíval jako bych přišel o někoho blízkého já sám.