Tohle je válka! (2012)

Velmi příjemná oddechová akční jízda s Pinem a Hardym, které doplňuje křehká Witherspoon.

Anonym (2011)

Ronalde, Ronalde lepší je když něco vybuchuje a svět se bortí, tohle se nepovedlo. Nejvíce filmu pomáhá Rhys Ifans, který si hraje svoje. Jinak to šlo natočit sakra lépe a mohlo vzniknout krásné historické drama.

Mistrovský plán (2011)

Celkem přijatelná komedie, kde herci jsou vtipní, scénář sice pokulhává, ale jinak vše funguje. Zejména teda příchodem Eddieho na scénu, kdy vše nabere na lepších obrátkách. Hodně nevýrazný tu je Matthew Broderick což mě celkem zklamalo, ale kdo naopak stále se drží nahoře je Casey Affleck. Průměr za 3*.

Velká vánoční jízda (2011)

Opravdová jízda a Vánoční tématika též dobře udělaná po grafické stránce. Navíc v originále to má lepší náboj.

Přepadení (2010)

Francie ukázala, že umí taky něco pořádného natočit. Tohle se sakra povedlo, celý film je temný, sice dobře víte jak to dopadne, ale jde o to provedení. Čistá akční scéna, výborný akční thriller.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Zábavné i akční, ale přesto jedničku to nedokázalo překonat. První půlka je hodně slabá, chvilkami je to lepší, ale opravdu jen chvilkami. To druhá půlka už pěkně šlape a zejména scéna v lese je monstrózní. Co se týče herců tak Law a Downey Jr. si jednou své, za to Rapace je na odstřel, vůbec mi její postava nepadla do oka a kdyby tam nebyla vůbec bych se nezlobil. Sice horší jak jednička, ale dá se to vydržet.

Trucky na ledě (2007) (pořad)

Velmi dobře zpracovaný dokument. Je tu sranda, ale i vážnost a hlavně zajímavé a perfektní náklady vozí. Mají můj respekt.

Moje krásná učitelka (2011)

Tome copak si mi to udělal? Od filmu sem čekal kvalitní komediální drama, ale zklamání bylo už po nějakých 30 minutách. Sice Tom jako jdiný se snaží film držet, ale ani to moc nepomáhá. Vůbec se role nepovedla Julii a mam takový pocit, že její nejlepší období je pryč. I přes negativa se, ale určitě film dá dokoukat.

Johnny English se vrací (2011)

Praštěný Johnny je zpět, začátek sice trochu pokulhává, ale pak je to ten starý dobrý Johnny. Vtípky se umírnily a na ten lehký nadprůměr to stačí.

Moneyball (2011)

Po deldší době hodně kvalitní sportovní drama a navíc podle skutečné události. Pitt si říká nejméně o nominaci na Oscara možná i přímo o něj, Jonah Hill je tu dost zábavný a ostatní herci neurazí. Film doprovází příjemná hudba a zejména ta, kterou zpívá filmová dcera Billyho Beana.