• Pohádka

Zimní příběh (2014)

Tento film bych hodnotila na pomezí tří a čtyř hvězdiček. Trailer se mi hrozně líbil a pak jsem byla trošku zklamaná po zhlédnutí filmu. Příběh v první části byl fakt moc hezký a trošku to kazila druhá část filmu. Spíš nenaplnila mé očekávání, ohledně konci filmu. Přesto skvělý Colin Farrell + Jessica Brown Findlay.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Když tento seriál dávali v televizi, viděla jsem jen první řadu a tím jsem skončila. Nebylo to tím, že by se mi tento seriál nelíbil, mě se naopak líbil dost, ale dávali to tenkrát hodně pozdě večer, takže jsem další díly neviděla. No a letos jsem postupně všechny díly dokoukala a jsem ráda, že jsem se k němu vrátila a mohla tento seriál postupně dokoukat :).

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Nejhorší je, když se každý týden těšíte na nový díl Zoufalých manželek a po osmi letech je najednou těmto dním konec. Tento seriál mi bude hrozně chybět. Už v žádném jiném seriálu neuvidím zmatkářskou Susan, příliš puntičkářskou Bree, starostlivou Lynette a bláznivou Gabby. I Eddie v těch dalších řadách dost chyběla....

Tudorovci (2007) (seriál)

Dodnes nevím, jak to, že jsem se do tohoto seriálu tolik zamilovala. Prostě dávali ho v telce, já si řekla : Zkusím první díl a už to jelo! Samozřejmě se mi nejvíc líbily první dvě řady seriálu, prtž. Natalie Dormer v roli Anny Boleynové byla prostě skvělá :)

Temný rytíř povstal (2012)

Nikdy předtím mě Batman tolik nenadchnul jako teď. Ano, viděla jsem jen pár dílů Batmana, takže nemůžu zaručeně tvrdit jestli tohle opravdu byl ten nejlepší díl z celé série. Ale i přesto ho zařazuju do svých oblíbených filmů, na které nikdy nezapomenu a určitě se na tento film i za čas podívám znovu.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Tento seriál je super !! :D Směju se u každého dílu a vůbec mi to nepřijde divný. Český dabing Chůvě k pohledání na srandě přidává. Holt, asi někdo na tento seriál není, ale já na něj jsem a klidně si ho pustím zase od začátku v telce a zase se budu smát u společných scén Nilese se CC.

Čarodějky (1998) (seriál)

První seriál, který jsem viděla opravdu celý. Ano, uznávám, že po vyhození Shannen Doherty ze seriálu se trošku tento seriál propad. A nejen u mě. Ale i přesto, tento seriál zůstává mezi mými oblíbenými seriály. A proto dávám pět hvězdiček :).

Titanic (1997)

Je to nejlépe natočený film o potopení Titanicu. A jako bonus k tomu je příběh o chudém chlapci, který se zamiluje do bohaté dívky. Překvapivě to všechno do sebe ladí a já se můžu jen divit jaký film to natočil, James Cameron.

Hříšný tanec (1987)

Takže. Tento film jsem viděla už mockrát. Kolikrát si ho pustím i jako kulisu a vůbec mi to nevadí, že se na něj jen tak letmo dívám. Je to krásný film, který si zaslouží aspoň čtyři hvězdy, minimálně tři. Ikdyž ve filmu vidím pár chybiček, přesto tento film patří mezi mé nejoblíbenější a určitě tu jednu hvězdu přidávám i za Patricka, prtž. ten je v tomto filmu prostě k nakousnutí :).

Pomáda (1978)

Suprový písničky, nejlepší muzikál a nejúžasnější John Travolta a Olivia Newton John v hlavních rolích. Já tomuhle nemám prostě co vytknout. Nic mi nebrání dát filmu pět hvězdiček.