• Pohádka

Glee (2009) (seriál)

Super, geniální, úžasný.....prostě nemám slov. Ano, někdy se přezpívané písničky nepovedou, ale to se stane jen málokdy. A to, že někdo řekne, že to nemá děj ? Tak to viděl jen pár začátečních dílů a potom si řekl, že je to kravina a dál na to koukat nebude. Já tenhle seriál určitě zařazuju mezi své nejoblíbenější seriály a teď mi jen zbývá, čekat na další díly a užívat si je :).

Láska nebeská (2003)

Tohle je prostě klasika. Nemusejí být Vánoce a přesto si tenhle film chcete pustit a kouknout se na něj. Můžete tenhle film vidět desekrát a stejně si ho pustíte po jedenáctý. Úžasný film a já ho prostě musim zařadit mezi top filmy =).

Amazing Spider-Man (2012)

Víc se mi líbily předešlé díly Spidermana s Tobeyem Maguirem, ale i tento Spiderman měl něco do sebe a proto dávám 4 hvězdičky.

Popelka (2011) (TV film)

Dala bych tři, ale na truc musím dát pět. Už kvůli tomu, že skoro všichni ohodnotili tento film jako odpad !!

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Tento seriál mě fascinuje. Docela by mě zajímalo, koho napadlo přenést pohádkové bytosti do normálního světa a ještě z toho udělat příběh, který určitě zaujme každého, kdo má rád podobně fantasticky zaměřené seriály. Rozhodně 5 hvězdiček a já už s napětím vyhlížím další díly tohoto úžasného seriálu :).

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Nemůžu dát míň jak pět hvězdiček. Opravdu se mi to hrozně moc líbilo a byla jsem ráda i za neokoukané herce, kteří stvárnili hlavní postavy :)

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Asi nutno dodat, že tento seriál není můj nejoblíbenější. V první řadě jsem se na něj podívala jen proto, že je zfilmovaný na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala můj oblíbený seriál The Vampire Diaries. Ale rozhodně není tento seriál špatný. Myslím si ale, že alespoň tři hvězdy si určitě zaslouží ;).

Troja (2004)

Asi nejlepší scéna celého filmu je souboj mezi Hectorem a Achillesem, jenže jenom tato scéna mě nenutí dávat filmu pět hvězdiček.

Johnny English se vrací (2011)

Trošku jsem se bála dvojky Johnnyho Englisha, když se mi jednička tolik líbila. Bála jsem se abych nebyla zklamaná, ale nakonec jsem se bála zbytečně. Ale asi nutno dodat, že se mi jednička přeci jen líbila o trošku víc ;)

96 hodin (2008)

Mám ráda kriminálky. Takže jsem byla hodně zvědavá na tento film. A překvapivě mě nezklamal. Nenudíte se ani chvilku a s napětím sledujete, co všechno se bude dít. Není co dodat, pět hvězdiček a dobrý pocit z toho, že jsem zase po dlouhé době viděla film, který se mi opravdu hodně líbil :).