Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Pokud by moje děti milovaly tyto postavičky, byla bych skutečně špatná matka...

Pohádka o kouzelné píšťalce (1958) (studentský film)

Až tady na csfd jsem s překvapením zjistila, že se jedná o studentský film, kdyby všechny studentské filmy měly kvalitu tohoto, na nic jiného se nekoukám :-). Představitel Honzíka zahrál svoji roli naprosto úžasně, kamera dokonalá, a i po těch letech působí film svěže, živě, přesvědčivě, být dítě tak se při určitých záběrech i bojím :-) a určitě stojí za shlédnutí.

Abeceda (1969) (studentský film)

Tohle je abeceda pro děti z Addamsovy rodiny :-)

Next (2007)

Tohle a sci-fi? Tak to tedy nevím, spíš bych řekla mysteriózní... Každopádně několikrát jsem se upřímně zasmála a navíc Nikolas Cage je můj oblíbenec, takže tři hvězdičky tomu dám. Ale nechápu co máte všichni s těmi vlasy??? BTW co se děje filmu týká - ze srdce mi mluví ve svém komentáři lesumir... A pozor kdo jste to ještě neviděl, oficiální text distributora je zde v tomto případě značně zavádějící...

Safari 3000 (1982)

Dvě hvězdy za nádherné záběry žirafy "závodící" s autem.

Smrtící triky (1986)

Nudááá - nepřesvědčivé herecké výkony, ploché postavy, nelogičnost jejich chování, fakt škoda námětu, který mi přijde neotřelý a zajímavý. Jedna hvězda za těch pár použitých filmových triků, ale ani kvůli nim už bych se na tenhle pokus nepodívala.

Šakal (1997)

Výborní Bruce Wilis a Richard Gere ve filmu poněkud nešťastně nazvaném Šakal, ani bych to snad nenazývala remake. Každopádně kdo se tímto názvem nedá ovlivnit, toho čeká pěkná akční podívaná.

Lupič Legenda (1972)

Ani na svou dobu hvězdné obsazení nedokáže zachránit tento komunistický paskvil, nuda bez vtipu a nápadu.

Líbáš jako Bůh (2009)

Název filmu mi přišel přiblblý, upoutávky v TV ujeté, a ježto navíc Holubovou "nemusím", neměla jsem ani v úmyslu se dívat. Nakonec zvítězila zvědavost, Marie Poledňáková natočila "bombové" komedie, tak co kdyby... A byla jsem mile překvapená. Kamila Magálová byla ve své roli naprosto přesvědčivá, její zamilovanost a štěstí jsem jí fakt věřila, a vůbec její přístup k využívání mobilu a internetu :-). Jiří Bartoška si svojí roli vysloveně užíval a jeho projev byl příjemný především v tom, jak byl nad věcí, a jejich vztah skutečně "na úrovni". Milan Šteindler a Barbora Hrzánová ve vedlejších rolích super!!! Když na scénu nastoupil dlouho dopředu avizovaný přítel prababičky (Jaroslavy Adamové) Arnošt, skutečně mě to pobavilo = Arnošt Lustig. Stejně jsem se zasmála při některých hláškách. Příběh je jednoduchý, a místy i předvídatelný, ale v s ohledem na to, že se jedná o komedii (a řekla bych, že celkem ze života) určenou k pobavení a odpočinku, proč to řešit? Takže i za tu "cikánku" - Lucii Bílou :-)) v závěrečných titulcích dávám 75%.

Michael (1996)

John Travolta v roli anděla naprosto zastínil ostatní herce, když jsem se na tenhle film začala dívat, netušila jsem co mě čeká! Byl to herecký koncert, díky kterému odpouštím Travoltovi všechny ty ubohé vypatlané "disco tanečníky", v tomhle filmu je naprosto dokonalý, takového anděla Michaela skutečně můžu :-) tahle kombinace fantasy, komedie, dramatu a v romantiky je přesně to co se mi líbí, dávám 90%