• Krátkometrážní

Po stopách vraha (2021)

Tuctová kriminálka, která by s těží obstála i jako tv epizoda Kriminálky Las Vegas nebo podobného seriálu. Jediné pozitivum je zajímavé obsazení jako Emile Hirsch, Lukas Haas a Megan Fox. Hlavně díky ním jsem film dokoukal. Bruce Willis je tu potom naprosto zbytečný a kdyby jeho postava ve filmu nebyla nic tom na něm nezmění. 4/10

Space Jam: Nový začátek (2021)

Očekával jsem naprosto zbytečný remake ale nakonec je nový Space Jam docela příjemné překvapení. LeBron James v hlavní roli opravdu překvapil a neměl daleko k charizmatu Michaela Jordana. Největší novinkou je, že tu máme kromě Looney Tunes prakticky všechno z dílny Warner Bros. což určitě potěší a bylo fajn vidět ve fimu cameo Ricka s Mortym nebo postavičky z LT ve filmech jako Mad Max, Matrix apod. Příběhově se o žádný zázrak nejedná a dostaneme vlastně jen moderní verzi toho samého ale film celou dobu baví a rychle uteče. Celé je to vlastně jen dobře natočená reklama na Warner bros. Od Space Jamu bych víc než rodinnou blbinu nečekal takže celkem spokojenost. 6/10

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Poté co dal od režie ruce pryč James Wan jsem si od pokračování moc nesliboval. Mé obavy se nakonec potvrdily a dostali jsme nezáživný a předvídatelný film, na kterém se už opravdu podepsala únava materiálu. Předchozí díly měly vždy výbornou atmosféru, zatímco zde všechny pokusy o horor vychází na prázdno a film vůbec není děsivý. Jediné co stojí za pochvalu jsou Vera Farmiga a Patrick Wilson, kteří jsou ve svých rolích pořád skvělí.

WWE: The Rise and Fall of WCW (2009)

Čekal jsem dokument ve stylu jako byl ten o ECW, kde se v rozhovorech s největšími  osobnostmi ECW dopodrobna probrala celá historie společnosti. Bohužel v tomto dokumentu se za 105 minut jenom rychle probere vznik společnosti až po její konec, bez většího rozboru ikonických událostí a momentů, kterých se v WCW událo opravdu spousta. Rozhovory s osobnostmi té doby nejsou ani moc záživné a spousta důležitých chybí úplně (Russo, Sting, Nash, DDP).  Škoda, že se tvůrci nezaměřili víc na období kdy Vince Russo a Kevin Nash získali v zákulisí kontrolu a během pár let potopili v té době nejpopulárnější wrestlingovou společnost na světě. Celkově tedy zklamání a WCW by si určitě zasloužilo mnohem lepší dokument, třeba takový jaký dostalo ECW.

WWE Royal Rumble (2021) (pořad)

Skvělý mužský Royal Rumble Match, zbytek show ale nezáživná nuda typická pro dnešní WWE.

Bylo, nebylo - Leaving Storybrooke (2018) (epizoda)

S OUAT jsem skončil po 4. sérii s tím že jeho potenciál podle mne vyprchal po prvních dvou. Jen ze zvědavosti jsem koukl na finále kam se tvůrci posunuli za ta léta a bylo docela smutné sledovat jaký mišmaš během dalších let udělali z kdysi výborného seriálu.

Godless - Homecoming (2017) (epizoda)

Nářez! Tomu říkám finále. Jedno z nejlepších zakončení seriálu co jsem viděl. A Jeff Daniels s Jack O'Connellem famózní výkony.

Koncert pro Manchester (2017) (koncert)

Většinu účinkujících vůbec neposlouchám ale za vystoupení Coldplay a Liama prostě musím dát pět. Live Forever famózní :)

Red Nose Day Actually (2017) (TV film)

Naprosto nulová originalita ale stejně jsem je všechny zase rád viděl :)

Demolice (2015)

Od zklamání z Persie sází Jake jeden povedenej film za druhým a Demolition je další do sbírky. Jen tak dál !