• Krátkometrážní

Vítejte v džungli (2003)

Seann William Scott a The Rock v jednom filmu, to mi přijde jako geniální sestava a film podle toho taky vypadá. Skvěle vyvážená dávka akce ( The Rock) a humoru (Scott) a k tomu všemu mini cameo Schwarzeneggera. Můžu jen říct DOBŘE SE BAVTE !!!

Freddyho úlet (2001) odpad!

Strašný film, ve kterém je Tom Green trapnější než kdy jindy a to znamená jediné ODPAD!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Geniální Homer Simpson, jeho neméně skvělá rodinka a zbytek obyvatel městečka spolu prožívají plno šílených a zábavných příhod. Simpsonovi jsou nejlepší seriál všech dob, který se nebojí dělat si srandu z ničeho a nikoho.

Temný rytíř (2008)

Temný rytíř svou kvalitou překonává vynikající první díl a to hlavně díky životnímu výkonu Heatha Ledgera v roli Jokera, který na sebe strhává ve filmu veškerou pozornost a hravě zastíní i samotného Batmana. Temný rytíř je pro mne nejlepší superhero film co byl kdy natočen a Nolan si ním zajistil pozici nejlepšího režiséra současnosti. Škoda jen, že se ve vrcholení trilogie už Ledgera nedočkáme.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Všechny postavy a události jsou vymyšlené, v pořadu padají sprostá slova, takže by se na něj neměl nikdo dívat. Já se i přes toto upozornění na začátku každého dílu dívám a zatraceně dobře se u toho bavím. Hlavní čtveřice parchantů je naprosto skvělá a jejich příběhy vždycky zaručeně pobaví.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Naprostá katastrofa a urážka originálu a ti příšerní a nevtipní rádoby moderátoři to jen dokazují.

Expendables: Postradatelní (2010)

Parta akčních béčkařů se sešla v jednom nabušeném akčním filmu.To nemohlo prostě dopadnout špatně ba navíc dopadlo to naprosto skvěle a Expendables jsou podle mě nejlepší akční film za poslední roky.

Kickboxer (1989)

Klasická Van Damme arénovka a podle mě i ta nejlepší, kterou kdy natočil.Parádní béčkový příběh,Van Damme ve své nejlepší formě a skvělý Michel Qissi v roli Tong Poa.Pro mě je Kickboxer bezesporu nejlepší Van Dammův film.

Stan Helsing (2009)

Klasická hororová parodie ve stylu Scary Movie, kterou drží nad vodou jen přítomnost známých hororových zabijáků jako jsou třeba Pinhead,Chucky nebo Freddy.Pořád je to ale lepší než příšerné Scary Movie 2.