• Krátkometrážní

Ranař (2011)

Parádní adrenalinová komedie, která je navíc zatraceně vtipná a skvěle obsazená.

Počátek (2010)

Jednoduše geniální.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1.série: Naprosto dokonalá podívaná, která je díl od dílu lepší a napínavější. Všechny hlavní postavy naprosto sedí k hercům a jsou výborně zahrané. Tahle série je prostě geniální. 2.série: Příběh se přesunul ven z vězení a sleduje hlavní hrdiny na útěku. Už to není tak skvělé a napínavé jako byla 1.série ale pořád je to hodně kvalitní podívaná. Navíc se k už tak výborné herecké sestavě připojuje William Fichtner, který v roli Alexe Mahoneho naprosto kraluje. 3.série: Příběh se opět vrací do vězení ale tentokrát do dost tvrdších podmínek než tomu bylo ve Fox River. Kvalita šla oproti druhé sérii nahoru a to hlavně díky postavě Williama Fichtnera, prostředí panamské věznice a zkrácení série jen na 13 epizod což dodalo příběhu přímočarost a není v něm tolik zbytečně natahovaných momentů. 4.série: Poslední a nejhorší série. Děj se točí hlavně kolem společnosti, takže už úplně mizí to kouzlo vězení. Pár epizod je přesto dost vydařených ale 24 dílů je opravdu zbytečně moc.

Elitní zabijáci (2011)

Od tohohle filmu jsem čekal akční zběsilou jízdu ale místo toho jsem dostal jen zbytečně dlouhou a nezáživnou kriminálku s trochou té akce, ve které se řeší smrt synů nějakýho šejka. Pro mě velké zklamání od dua Statham/Owen jsem prostě čekal mnohem víc.

Nákaza (2011)

Film má jednu velkou výhodu , žě je velice reálný. Situace popsaná ve filmu působí velice věrohodně a dá se věřit tomu, že se něco podobného může stát a právě tímto pojetím mě film dokázal zaujmout. Navíc se tu sešla opravdu skvělá parta herců, což filmu taky hodně pomohlo. Já osobně filmy na toto téma moc nemusím ale tenhle mě celkem bavil.

Kamarád taky rád (2011)

Překvapivě povedená komedie, která je podobně laděná jako Hlavně nezávazně ale je ve všech ohledech mnohem zábavnější a příjemnější.Taky potěší vedlejší role Woody Harrelsona a malá rolička Jasona Segela alias Marshalla.

Gladiátoři 2000 (1999)

Tenhle dokument je povinnost pro všechny fandy wrestlingu.Nahlédneme v něm do zakulisí WWF ale také i do soukromých životů několika wrestlingových legend jako jsou třeba Mick Foley nebo Jake Roberts.

Pařba v Bangkoku (2011)

Vlastně skoro to samé co ve Vegas jen trochu ohranější ale i přesto pořád hodně vtipné, hlavně díky hlavním představitelům.

Všemocný (2011)

Všemocný Bradley Cooper mě v tomhle filmu naprosto dostal. Příběh mě vtáhl do děje bez sebemenšího problému a až do konce mě nepřestal bavit. Podle mě je Všemocný jeden z 5ti nejlepších filmů roku a hlavní zásluhu na tom má skvělý herecký výkon Bradley Coopera, který jasně dokazuje, že patří mezi hereckou elitu.

Nesvatbovi (2005)

Komedie o dvou kámoších co vymetají svatby, nečekal bych, že se z toho stane jedna z nejlepších komedií co jsem viděl. Duo Wilson/Vaughn je naprosto skvěle sehrané, příběh baví bez problému od začátku do konce a i všechny vedlejší postavy v něm jsou stejně výborné jako ústřední dvojka + výborné cameo Willa Ferrella ke konci filmu rozhodně potěší. Tuhle komedii si prostě vždycky rád pustím znovu.