Taxi 5 (2018)

Bez Emiliana a Daniela to sice není ono , ale i tak se na to dá dívat.

Singularity (2017)

Úvod fajn , film docela rychle odsejpá ale i tak sem docela nudil. Efekty jsou na béčko slušný ( ikdyž v traileru mi připadali lepší ) . ale dvě hvězdy dávám za Jeannine Wacker , která se mi líbila , a doufám že ji ještě někde uvidím.

Jack Frost: Sněhový zabiják (1996)

Ale joo byla to docela sranda , gore sice nic moc i to znásilnění mohlo být trochu šťavnatější ( potencial tu byl) , mrtvol je tu dost hlášek taky , takže za mě pohoda.

Prvotní vztek (2018)

Tak tohle je jiná káva než Big Legend . máme tu akci , i napětí, hodně šťavnatý gore scény a slušně vypadající čarodějku . Scéna jak bigfoot likviduje pytláky jednoho po druhém byla super . Akorat my trochu vadily ty indiáncký žvásty , jinak jsem se bavil slušně.

Big Legend (2018)

NUDA... co je na filmu dobrý je příroda a ´´ docela dobře udělanej bigfoot ´´. jinak akce žádná , napětí žádný a na to že se film odehrává v lese tak ten film nemá vůbec žádnou atmosféru . Na konci filmu mě z nudy vzbudila hezká sestřička a Lance Henriksen a případné pokračování , no pochybuju že vůbec vznikne.

Mamka a taťka (2017)

Docela nuda. Jak už tu několikrát bylo napsáno, je tu docela hodně nevyužitý potenciál , vraždy ty nejdou vůbec vidět , mrtvoly skoro tak ne, je tu pár náznaků , kdy už to vypadá že by s toho mohl být slušnej nářez , ale zůstalo jen u náznaků. škoda kdyby se tvůrci vííc odvázaly, mohl s toho být slušnej masakr, takhle je to podprůměrnej film. Nicolas Cage hraje pošuka a docela mu to sedí. Za mě film s hodně nevyužitým potenciálem. Škoda

Cizinec ve vlaku (2018)

Klasická Neesonovka , která už asi nepřekvapí , ale scéna s vykolejením vlaku byla slušná.

V oku hurikánu (2018)

Solidní akční béčko od Roba Cohena, který konečně natočil pořádnej film ( a doufám že v tom bude pokračovat, protože jeho tvorbu mám rád).

Útok z hlubin 2 (2018)

Jednička byla super a kdykoli se ni rád podívám znovu, dvojka stojí za starou belu a už se na ni nepodívám znovu.

Legenda o strážci hrobky (2018)

Za mě slušné dobrodružné béčko plná chytrých pavoučků ( kteří jsou mimochodem dobře udělaní , v béčkových filmech jsem už viděl horší tvorbu), takže ideální film na odpolední nudu.