Herkules: Zrození legendy (2014)

No podle traileru, kterej mě opravdu, ale vážně NUDIL ( a to já sem milovník trailerů), tak film tak špatnej nebyl Ono kdyby se přidalo víc krve, surovosti, sexu a Kevina Sorba :) , tak by to byla jiná káva, ale takhle je to jen hodně průměrnej film. Naštěstí film má tempo, takže rychle uběhne. A tak za hodinu si budu říkat , o čem ten film vůbec byl. Škoda

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Tak tohle byla bomba :) žraloci všude kam se podíváš ( v letadle, metru, na stadionu i na schodech v mrakodrapu) , jedna nepochopitená scéna za druhou , hlava sochy svobody co pronásleduje hlanví hrdinky , spomalená scéna s motorovkou , bruska místo ruky no já umíral smíchy . Tohle umí jen borci od Asyla.

Strážci Galaxie (2014)

Taková zábavná letní jednohubka plná hlášek a vzájemné špičkování hrdinů, prostě takový Avengers v galaxii. Poprvé také dostal víc prostoru Thanos ( což mě potěšilo) , u filmu sem hodně zasmál ( mylím že i víc než u Avengerů) , no a samozřejmě akce , které bylo hodně, ale pořád mi tu chyběla nějaká ta epic scéna, která by mi utkvěla v hlavě, ale jinak zatím nejzábavnější marvelovka.

Transformers: Zánik (2014)

Tak takhle si představuji letní blockbusterovou zábavu. Akce,akce a zase jenom akce, pořád se jezdí,střílí,zabijí,vybuchuje, prostě destrukce v plné parádě. Michael Bay se utrhl ze řetězu a natočil něco, co tu vážně ještě nebylo ( a doufám že ve stejném trendu bude pokračovat dál.) Děj sice nic moc , ale kolem té parádní akce si ho stejně nebudete všímat. Čtvrtí Transformers mají 165 min! ovšem tak našlapaných, že sem zíral a finále filmu bylo tak nabušené, že sem jednoduše nestíhal. Pokud holdujete efektům, akce a všeobecně adrenalinové zábavě, tak čtvrtí transformers je 100% jistota. Co se obsazení týče, je velice sympatické. Wahlberg je super, dcera je sexy ( ikdyž megan se mi líbila víc) a nakonec fenomenální Stanley Tucci. co mi trochu vadilo byl ten frajírek, ale nakonec sem si zvyknul. PS: co se některých hodnocení týče absolutně souhlasím s Falconicou, měly by se vážně zamyslet, protože to akorát kazí hodnocení které má být ohodně víš. Takový volové kteří neviděli ani jeden díl a čtverce pak dají odpad jsou zralí na psychinu.