Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Jednoznačně nejšílenější akčňák roku.Tohle je prostě směs těch nejšílenějších nápadů. Jsou tu "moc hezky" vytuněná auta, motorky, náklaďáky, všechno vybuchuje , lítá vduchem a k tomu parádní soundtrack, no a ten kytarista byl prostě nejlepší. Já se u filmu bavil jak malej kluk, skoro sem ani nedejchal, takže naprostá spokojenost. Honičky v autech jsou prostě moje.

Bezstarostný sex (2007)

Zábavné i realné. Myslím že i ve skutečném životě můžem narazit na něco podobného.

Devil's Playground (2010)

Druhořadý zombie film kdy se lidé naočkují nějakou novou látkou a pak se změní v zombie. Viděno několikrát předtím a bude viděno i několikrát v budoucnu. ale pořád mě baví koukat se na ty slintající pojídače všeho chutného masíčka.

Boys and Girls (2000)

Příjemná romantárna s předvídatelnou zápletkou a předvítalným koncem. Ale na Claire se vždycky rád podívám.

Power/Rangers (2015)

Drsnej kratˇas o strážcích vesmíru. Škoda že se podobného filmu asi nedočkáme.

Predestination (2014)

Tak tohle nee, velké zklamání. Skoro hodinu sledujeme jak se ženské stává chlap, to néé fakt néé. Je tu sice pár skoků a paradoxů ale i tak mě film zklamal, dokonce i konec mě moc nepřekvapil.

Likvidátoři (2013)

Stylové postapokalyptické akční béčko u kterého sem ani chvilku nenudil, protože koukat na Christian Pitre byla fakt lahoda.

Co dál, Bene? (2012)

Tahle romantárna nevyšla. Dvě hvězdičky za hezky holky.

Lady Terminator (1989)

Pro mě nejlepší parodie na terminatora.

Den po konci světa (2014)

Hodně slušný a zběsilý začátek filmu kde vůbec nevíte co se děje. Takže s první polovinou filmu sem spokojen, s druhou ale ne. Tam jde spíš o osobní drama jestli jste věřící nebo ne. Stejně to ale od začátku směřuje k jedinému a nevyhnutelnému konci.