Bod obnovy (2023)

Hele, pokud budeme pořád říkat, že je to českej sájfáj, tak je to jasně 80%. Ale proč by se měl čecháček ponižovat před světem? nápad a vizual je prostě dobrej, i když je vidět, že jsou tam neskutečný klous apy kvuli badžetu. Příběh. Já nevim. Miluju scifi, miluju dystopii, ale tohle bylo takový nedotažený. Vizual 5* akce 2* příběh 3* celkem 65,869598%

For All Mankind (2019) (seriál)

Tyjo, já takovej scifi entůzyast a nevěděl jsem o tom. Asi blbej marketynk nebo co. Tak jsem musel za 4 dny zkouknout všechny řady :D  Nápad neuvěřidelně dobrej a do tý doby, než exnul Gordo a jeho ex stará, tak mě to neskutečně bavilo. Džouela mám jako herce rád (i když mi tady připadal jako připitomělej) Ale, ta 3 a 4 serie no... už to bylo moc i na mě. A hlavně, dalo se hned odvodit, co se stane. Hodnotím všechny serie (do serie 4) 75%

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Jako ono ho mělo něco do sebe. Ale neuvěřil jsem jim ani jednu minutu ani nic. Postavy umělý, nezajímavý. Posbirame par lidi a presne v tentyz okamzik z bodu A do bodu B a tam se popereme. Tohle bylo fakt otřesný.

Co kdyby...? - Co kdyby... Iron Man havaroval u Velmistra? (2023) (epizoda)

Já vám nevím. První serie byla "mainstream", druhá serie mi přijde hrozně levobočková. A tak to bylo i u této epizody. Nebylo to špatný, ale není to what if WTF Ultron? Prostě je to dobře zpracovaný, je to barevný ale chybí tomu abych si řekl - to bylo hustý, protože to prostě hustý nebylo. Nuda.

Co kdyby...? - Co kdyby... Happy Hogan zachránil Vánoce? (2023) (epizoda)

Co kdyby...? - Co kdyby... Peter Quill napadl nejmocnější hrdiny světa? (2023) (epizoda)

Co kdyby...? - Co kdyby... Nebula vstoupila do Nova Corps? (2023) (epizoda)

Co kdyby...? - Co kdyby... Kapitánka Carterová bojovala s Hydra Stomperem (2023) (epizoda)