Osadné (2009)

Bol som tam a niektorych z tohto filmu som videl aj osobne - este aj Justin tam behal. Kazdopadne odporucam tento film, aby ste videli, aky zivot je takto na vychode.

Severní blata (2006)

Mozno som bolo ovplyvneny tym, ze som bol na Islande, ale myslim, ze az na vazenie (udajne v nom skoro nikdy nie je nik uvazneny) to bolo super, dokonca aj pocasie (vietor aj dazd) hlasy vtakov (najma cajok) dokonca problem s alkoholom, drogami a incestom. To vsetko tam bolo. Vsimli ste si, ze policajti tam vobec nemaju zbrane ?

xXx (2002)

Americka vlajka na konci. Parada :D

Bezva chlap (2010)

Dobá a hlavne nie Americká komédia s príchuťou severského štýlu :)

Bílá vrána (2008)

Narocny, ale dobry, mnohokrat sice slzami cez smiech, ale taky je zivot.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Myslienka je pekna, ale prilis vela bitiek, co nemam moc rad. :(

Pokání (2007)

Podla mna zdlhavy zaciatok, ale velmi dobry koniec. Fakt velmi dobry koniec, Najhorsie je, ze sa neviem rozhodnut pre pol hviezdicku :(

The Ice Runner (1992)

No cakal som nieco akcne a nie nieco romanticke, fakt ma neprijemne prekvapil tento film.

Ticho (2007)

Krátkometrážny film, venovany problematike ochrany Tatranskej prírody po kalamite. Film získal tieto ocenenia: ČESTNÉ UZNANIE na XXXV. medzinárodnom odbornom festivale EKOTOPFILM v Bratislave, (2008) a hlavnú cena v kategórii D - voľná tvorba na XIV. medzinárodnom festivale filmov o životnom prostredí ENVIROFILM v Banskej Bystrici (2008). Film najdete tu: http://www.youtube.com/watch?v=bofMXyxZ6YQ

Komici (2009)

Film som videl na niekolko krat. Mozno len nerozumiem tomuto humoru :(