• Krátkometrážní

Pearl (2022)

Kdybych měla krokodýla, nebála bych se ho použít!

Barbar (2022)

Ameriku miluju, ale není nad naše bezpečné sklepy, kde to nejděsivější, co můžete najít, jsou naklíčené brambory. Bill Skarsgård využitý skvěle. Ti, co viděli, pochopí, a pro ty, co ještě ne, nespamuju! A jdu si do sklepa pro lahváč. Ha.

Rod Draka (2022) (seriál)

Kdybych měla draka, nebála bych se ho použít!

Poslední střih (2022)

Slušná zábava o improvizaci na filmovém place, kde se všechno se*re. Černá komedie o natáčení filmu ve filmu, utahující si se zombie hororů a lacinosti a tuposti, kterou vyzařují. Humorné osvětlení toho, proč to právě tak blbě, ale přitom geniálně vypadá. Palec nahoru!

Kolofrndy (1976)

Fu**ing obhajoba kultury znásilnění.

Černé brýle (2022)

Pes, nejlepší přítel člověka. Holky sobě.

San Andreas Mega Quake (2019) (TV film)

X piv k tomu a je to megazábava. Tak záměrně blbé, až je to skoro dokonalé!

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Po jedničce, která byla pro mě jedno velké WTF, bylo tohle OMG překvapení. Harmony Korine by asi jásal.

Erhart (2022)

ERHART, který jako svůj celovečerní debut natočil Jan Březina a který jsem právě viděla na Finále Plzeň, člověka okouzlí nádhernou vizuální stránkou a ocení, že dronové záběry jsou narozdíl od českého mainstreamu funkčně využité. Příběh jedné rodiny a spletitých osobních vztahů je sice v mnohém předvídatelný, ale film jako takový ve vás stopu zanechá. Elizaveta Maximová je tam nádherná jako vždy. Dejte jí někdo někde hlavní roli! 🙏