Generace GEN (2007)

Nakonec docela zábavný sci-fi, i když scénář je fakt enormně jednoduchej a mizernej a dost se podepisuje na na první pohled hodně nízkých kvalitách tohohle filmu, ale mě to prostě stejně umělo zabavit, navíc Bai Ling v těch latexových mini oblečcích je fakt super, i když už neni nejmladší a jedna její polonahá scéna tam fakt stojí za to. Co se týká akce, tak je na takový průměrný úrovni, sice nevypadá úplně mizerně, ale je na ní až moc vidět, že Bai Ling potřebuje hodně velkou pomoc střihačů a triků a je to celkově nepřehledný. Ale jak říkám v rámci možností a žánru to zabavit umí

Milenci (2008)

Zručně natočený, se sympatickým obsazením a zajímavým milostným trojúhelníkem, ale nakonec z toho nic moc nevyleze

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Největší nálož pod sluncem naprosto gigantických rozměrů, já měl dost už po 30ti minutách a nebýt toho,že Chev pak malinko zvolnil, tak bych to bez duševní úhony prostě nedokoukal, protože něco tak brutálního, adrenalinově namakanýho, super drsnýho sem snad ještě neviděl, dokonce i Jason Statham je tady ještě tak 2x vostřejší než v jedničce a místo aby si zvyšoval adrenalin, tak do sebe pumpuje proud ze všeho možnýho, co má zrovna po ruce, počínaje výchovným elektrickým obojkem pro psy, přes policejní shockery, až po dráty vysokýho napětí, protože mu nějakej čínskej sráč sebral srdce, nahradil ho umělým a měl ještě zálusk na Chevovo péro, což byla pro Cheva poslední kapka a tak se vydal toho čínskýho sráče najít a vzít si svoje srdce zpátky a mezi tim stačí ještě zabíjet hajzly všeho druhu a vystřihnout si jedno excelentní šukací číslo s Amy Smart, který mnohonásobně předčí to z jedničky. A navíc tohle všechno je podporovaný tou nejklipovitější, nejcoolovitější, nejakčnější, nejnadupanější a nejdynamičtější režíí a kamerou, co sem kdy vidět. A teď když dovolíte, tak si jdu vyměnit spodky a pak si upravit TOP filmy a herce

Děti (2008)

Měl jsem větší očekávání, než jak to nakonec dopadlo, ale i tak je to docela dobrej horor, ve kterým až nečekaně dobře působí ty vraždící děti, který hrajou uvěřitelně a někdy vypadaj i nebezpečně a neni to natočený takovým tim trošku béčkovým způsobem jako třeba Kukuřičný děti, druhá věc ale je, že dospělý postavy se zase chovaj občas docela debilně a nechávaj si těma 5ti letejma dětičkama až moc lehce ubližovat

Ichi, slepá samurajka (2008)

Kvalitní japonská katanová řezničina, která má i celkem ucházející příběh, díky němuž to neni jen pouhej a tuctovej akčňák, ale i docela kvalitní film mimo akční sekvence, který jsou tady ale fakt skvěle natočený, i choreograficky perfektně promakaný, navíc hlavní postavou je sličná slepá bojovnice, takže ten kdo má rád Zatoichiho, tak si určitě přijde na svý i tady, i když to je slabší, ale zase Haruka Ayase je daleko hezčí než hrdina ze Zatoichiho

Cyborg 2 - Skleněný stín (1993)

Při pohledu na tu zdejší sérii odpadů, to působí jako fakt otřesná sračka, ale nakonec to bylo docela ucházející béčko, kde středem mýho zajmu byla samozřejmě Angelina Jolie, pro kterou to byl jeden z vůbec prvních filmů a musim oznámit, že nikdo nemusí mít strach, 17ti letá Angelina tu kozy ukáže, což bylo víc než potěšující, ovšem znatelně horší než její fyzická vyspělost byla její akční vyspělost, kdy toho předvede opravdu hodně málo a ještě to nepůsobí zrovna moc dobře, ani akčně, nicméně to nakonec vynahradí skvělej metrosexuální záporák v podobě Billy Dragoa a na konci rozjetej Jack Palance. 2,5*

Panáček (1991)

Docela zábavný béčko, kde je hlavní "hrdina" prošedivělej macho dědek, kterej na svý planetě je něco jako Marion Cobretti (Cobra) a každýho tam neskutečně stírá drsnejma hláškama, absolutním mega klidem a menším příručním dělem, tim je stírá asi nejvíc, respektive rozstřeluje. Nicméně dědek se shodou náhod dostane při honění zlý hlavy až na naší planetu, kde má bohužel asi jen 10cm, ale to jemu ani jeho příručnímu dělu ani omylem nezabrání, aby udělal pořádek i u nás

1990: Bojovníci z Bronxu (1982)

No postapokalyptický béčka to je moje, ale tohle bylo i na mě moc, ještě bych přežil, že to je kravina a záporáci tam jezdí na bruslích, ale když sem musel celej film koukat na toho hlavního borce, kterej měl na sobě nějaký kozačky, těsný džíny, koženou vestičku s obřím výstřihem a při každý příležitosti se tam šíleně vyprsil a šel do boje, kterej v jeho podání byla neohrabaná kašpařina, tak mě to ujistilo, že víc jak 1* si to fakt nezaslouží, a to ani když se tam sekaj hlavy

Šílená jízda (1997)

Jízda to teda úplně neni, ale když už se Dacascos dostane k akci, tak se na to dá koukat moc pěkně a musí se nechat, že akce je tu opravdu hodně a i choreografie slušná, i když až moc nereálně přehnaná, ovšem zábavná. Ale příště by to chtělo trošku miň trapnejch hlášek, pokusů o ně tu bylo asi stovka, ale dobrý z toho byly asi tak 2

Rychlí a zběsilí (2009)

Zběsilá akční zábava, to to je, na nic víc si to nehraje a já jsem nadmíru spokojenej a zabavenej, navíc se vrátil elitní filmovej machr Vin Diesel, kterýho nerozhodí ani obří benzínová nádrž valicí se na něj, takže opět má vše v malíku, pak se ještě oprášil starej dobrej příběh z jedničky a vytunila se akce a honičky stejně jako si Vin vytunil tu svojí mega káru, takže ten kdo se chce pobavit, ten se pobaví, kdo bude chtít kecat kraviny, ten je tu kecat bude.