Takešiho hrad (1986) (pořad)

Massive! Japonci holt mají šílenství v krvi! Byl jsem v Japonsku služebně 14 dní a můžu napsat, že je to zemně extrémů!

Nejkrásnější hádanka (2008)

Tak prosim Vás, tohle je fakt jen 98 minut dlouhá óda na nelogičnost. Chudáci děti... Jedna za snaživou kameru a výpravu. P.S. Zdendo, neber to, pokud bereš a pokud nebereš, je nejvyžší čas začít :)

Válka policajtů (2004)

Tak nevím, řemeslně velice dobře odvedená práce, ale tak nějak jsem po celou dobu sledování netušil, kdo je hajzl a kdo ne. Faktem je, že v závěru bylo vše řádně vyseparováno, ale to je pro mne moc pozdě. Ani s jednou z postav jsem nebyl schopen sympatizovat a to já vyloženě potřebuju. Pro mě za dobrý, čili za 3*.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tento vizuálně vybroušenej polodrahokam obsahuje nejkrásnější profilovej, nesestřihanej souboj, co jsem kdy ve filmu viděl! Snyder je naprosto věrný grafické novele, jež vlastním...okénko po okénku! RESPECT

Smrt čeká všude (2008)

Tak nevím, jako celek to působí hezky, ale v jednotlivých scénách, které nejsou nijak provázány a jen tak si poletují po irácké poušti, mi film přišel nudný...rádoby samota z Mariňáka a rádoby psycho z Čety. Výsledek nudí...samota je příliž krátká na to, aby afektovala psychiku pro pochopení postav a psycho je příliž dlouhé nato, aby nenudilo...2 a 3\4...

Ohnivá řeka (2008) (TV film)

Hmm, periferně jsem při práci na PC dokoukal :)

Pravidla lži (2006)

Nebejt té blond holčičky, co je absolutně nefotogenická a toporná, dal bych plnej. Czech film's not dead!!

Strážci - Watchmen (2009)

"Everything is just a fucking joke". Nejlepší komix má velice schopného filmového zástupce! Jediné, co mi trochu kazí punc dokonalosti je nesnesitelně dlouhá milostná scéna v oblacích...Na druhou stranu, člověk si může dojít na velkou, aniž by musel sahat na ovladač :)

Samotáři (2000)

"Ondřeji, ty jsi nás zapálil! Ale ne, vůbec ne, všechno je v pořádku." :) Hezká a vtipná studie mezilidských vztahů..