Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Nemám rád, když ze mě někdo dělá debila. " Takže holky, teď půjdete touhle stezkou a budete se bavit o tom, koho jako vyřadíte, ty budeš říkat tohle a ty zase tamto, ale hlavně se tvařte přirozeně, ať to vypadá, že to neni nahraný" Rohlíkem se opít nenechám, nicméně chápu, že většina lidu ano.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Úvodní sekvence vysála všechnu kvalitu a um ze zbytku filmu a právě ve srovnání s ní je vše, co se odehraje potom, něco jako vyschlé jablko-bez šťávy, s chutí kyselou a nepříjemnou. Wolverina mám rád od dětství a tohle si nezasloužil !

Nezvaný host (2007)

Film o tom co je v životě nejdůležitější-soucit.

Dobrý ročník (2006)

Dobrý ročník je jak dobré víno...k vyjímečnosti mu něco chybí. Jako příjemná kulisa k vaření-ideální.Jako film co obohatí večer o svíčkách-ideální (určitě ho nedokoukáte). Pro jiné příležitosti mi Dobrý ročník připadá chvílemi dost nudný a tuctový.

Katka (2009)

Tak toto je příběh z říše začarovaného kruhu zoufalství, bezmoci a sebedestrukce!! Toto by mělo být povinně promítáno na každé základní i střední škole. Bez cenzury, na "tvrdo" a krutě!!

Akira (1988)

Ty jo, já v podstatě ani nevím o čem to bylo a jak a proč to skončilo tak, jak skončilo. Druhá projekce mě dozajista nemine. Nicméně, co vím je, že Akira má nezaměnitelnou atmosféru, která je bravurně a zcela nenuceně tvořena realističností. Jedna hvězda je určitě za soundtrack, ethno je ve skvělém kontrastu s techno-urbanistickým prostředím. Je možné, že po projekci no.2 a pochopení všech souvislostí, jednu hvězdu navíc ještě přidám.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Ano!! Cimrmani po americku :) Je to jeden z filmů, na který mohu zírat stejně tak často, jako na pěkný kozy!! :)

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Obsazení mi připomíná laciný pornofilm...nemůžu jinak než 2 *