Kancl (2005) (seriál)

Nuda!

Defendor (2009)

Tento film jsem objevil zde, na CSFD a nic jsem od něj nečekal. O to víc mě překvapil a vyvolal notnou dávku emocí všeho druhu. Defendor je v podstatě takový Don Quijote de la New York, který chce polapit a za mříže poslat zlomocného Captain Insdustry. Vše je jedna velká analogie a škoda, že dobrých srdcí, jako má Arthur, není víc. Smál jsem se i plakal. Poetika Krále rybáře. Doporučeno!

Expendables: Postradatelní (2010)

Jak by mne mohl bavit film stavící na vzdání holdu béčkovým akčňáků let minulých, když nemám rád béčkové akčňáky let minulých....přinejmenším filmařsky. Expandables ani Guilty Pleasure nepřináší, což na rozdíl od oněch béček je zásadní chyba!

Mission: Impossible (1996)

Scénář je opravdu velká nuda a nebýt celkem zručné režie a bohatého rozpočtu, šel bych s hodnocením ještě níž.

Ocelová pěst (2011)

Jsem rád, že oblíbenec mé přítelkyně má konečně fakt špatnou roli :) Jinak, klišé jak hovado se vším všudy!

Začalo to v Los Alamos (1995)

Fascinující! Člověk se toho moc nového nedozví, ale kombinace obrazu a hudebního doprovodu působí až hypnoticky.

Excalibur (1981)

Tak prosim vás, atmosféra hutná tak, že i fiskarska v rukou Chrise Hemswortha by jen ztěží tla skrz, ale... ALE (A MÍT DOUBLE CAPS LOCK, TAK HO POUŽIJU!), chybí epičnost, epičnost v počtech, epičnost v počtech lidí, abych té blýskavé nádheře uvěřil. Závěrečná bitva, kde divák "vidí" dvacet až pětadvacet rytířů v jednom záběru max. , mluví za vše...to má být bitva o mír celé země? Škoda....Škoda, že výprava nebyla dotována tak, jako firmy na leštění plechu :-/

Červený pás (2008)

Inu, další petka je prázdná, jak to tak bývá. Do uší Alice i chains a papírky se dneska taky nezastavily. Fuška, jako každej den. Červenej pás, je pro mne v tuto chvíli jako červené víno.. Rok, teplota, obsah alkoholu, uskladnění, druh, lokalita. Záleží! A Teď za 5!