Joey (2004) (seriál)

Dobrej pohodovej seriál, kterej je dobrý vidět jen jednou za dlouhej čas, aby vás ten jeho humor neomrzel. Joey v tomhle seriálu není na ten humor sám, má kolem sebe dost postav, ale vzhledem k tomu že je hlavní postavou, všichni spoléháte hlavně na něj. Joeyho charakter lépe září v přátelích, tak to je a tak to i zůstane :). Škoda posledního dílu, který se jako poslední ani netváří.

Záhada Blair Witch (1999)

Diváka dokáže natolik vydeptat pohled na zoufalé a naprosto nesmyslně myslící američany, kteří jsou na smrt vyděšeni ze vzniklé situace, ze které, a na to vemte jed, bysme snad byli vyděšení všichni. Nedokázali myslet racionálně a logicky, každý alespoň méně inteligentní jedinec by vymyslel způsob jak se dostat z nekonečného lesa. Film je ale natočen dost dobrým a poutavým způsobem. Dokázali mě vyděsit i zvuky, tma, roztřesené hlasy herců i kamera. Na rok 1999 je to úspěch :D.

Survive Style 5+ (2004)

Je to tak zajímavý a tak odlišný od filmů na který jsem zvyklá. Pravda většina z toho je prostě klasická amerika. Ale tenhle film mě opravdu zaujal a kdyby ho někdy vysílali v TV určitě bych na to mrkla znova. Směsice pěti příběhů co se začnou prolínat, z nichž se mi nejvíce líbil příběh Asiata opakovaně vraždícího svoji krásnou ženu. Homosexuální a opravdu velice nechutný "HionkKionk" snížil moje hodnocení na 3*. Opravdu ano. Ale film stál za to, a jak zjišťuji asijská kinematografie není vůbec špatná. Je jen jiná.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Občas mám až chuť mlátit hlavou o zeď když vidím ty trotly co tam lezou. Ten nejí to a ten nejí to, ten je vegetarián a tak dokola. Nebo když je tam nějakej expert/ka, kteří o vaření vědí kulový a polovinu z toho koupí už předvařený :D. To se mi chce fakt jen brečet kam ta výchova dospěla a nejradši bych to vyliskala. Nicméně se tahle kritika netýká všech soutěžících a viděla jsem tam i takové jedince co vařili i jedli opravdu s chutí a bez výmluv, a kteří připravili takové jídlo, že i mě u obrazovky začaly téct sliny.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Docela nuda. Nenadchly mě ani ty luxusní hadry a šperky. Emma Watson je pro mě fantastická herečka, a delegátně dokázala zahrát i ufňukanou namyšlenou pipku. Tak nějak si žili život hollywoodských minihvězdiček. Drogy, chlast, prachy a přestupky. Epepepe

Sahara (2005)

Není to špatný, ale zřejmě se to zařadí k těm filmům, na jejichž děj časem zapomenu... Ale nemálo mi to připomínalo film Bláznovo zlato. Tentýž herec se honí za pokladem s americkou sexy kočičkou :D

Requiem za sen (2000)

Nemám ráda tyhle filmy... A to k zblití vyvoněný finále bylo nechutný. Až na Jareda mi postavy nic neříkaly a už od prvních pár minut jsem měla hroznou chuť od filmu utéct, ale co bych pro tebe neudělala :D Drogy nee drogy nee

Gorily v mlze (1988)

Promiň Dian, ale byla to nuda :(.