Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Trošku jiná forma podoby generace bítníků tehdy v USA. Ze začátku to ušlo zdrogovanej Johnny Depp byl místy velice vtipný. Ovšem čím tvrdší drogy zkoušel tím víc šla legrace stranou. A tady je zde prosím opravdu vidět, že ani evropský narkomani se takhle nesjížděj jako američtí závisláci. Příběh ovšem končí tak jak začal.

Zodiac (2007)

Já nevím i přes veškeré výborné hodnocení ostatních uživatelů, já pořád nevidím pointu tohohle filmu. Celej film se tam snaží vyšetřit vraždy nějakýho stupidního pedofila. Je to jako zprávy televize nova akorát ve dvou a půl hodinovém provedení. Už ten film nechci nikdy vidět a ty dvě a půl hodiny, naprostýho nic nedění se, mi už nikdo nevrátí. Alespoň se dalo koukat na Jaka Gyllenhala, který je mi srdci nejsympatičtější.

Čokoláda (2000)

To je taková klasická sladká pohádka plná sladkých překvapení a šťastného konce. :) A Johnnymu to tady opět děsně sluší.

Hříšný tanec 2 (2004)

Netrhejte mi vlasy :D, ale podle mě je tenhle film lepší než jednička. Je tam víc romantiky, víc hudby, smělosti a i herci jsou mi mnohem víc sympatičtější :). Prostě exitoka a to mě přitahuje.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Takhle by měl vypadat dobrej horor. Bála jsem se, že se s tím Bassett nepopere, ale zvládl to na jedničku. Akorát musím malinko podotknout ty krvavý až nechutný části filmu, které se ovšem dali unést a posunuli další díl Silent Hillu o stupeň víš. A malinko mi tam chyběla ta děsivá hudba jako v jedničce. Až se teď stydím, že jsem filmu Paranormal Activity 4 dala 4 hvězdičky, když si to ten film, v porovnání s tímhle, vůbec nezaslouží. Proto musím své hodnocení pozměnit. Výborný, výborný, výborný. Bála jsem se od začátku až do konce přesně jak to má bejt. Jestli se plánuje natočit další díl, o tom teda nevím, ale nebyl by to špatnej nápad. Konec je otevřenej a, ikdyž tam ten happyend byl, což u hororů není obvyklé, pořád to není nijak uzavřené. Ale to se u Silent Hillu jako městu nikdy nestane.

Paranormal Activity 4 (2012)

Já jsem se teda pěkně bála. Těžko říct jestli to dělalo prostředí kina a desítky vyděšených diváků, kdy jsem se prostě musela bát taky. Finále filmu opravdu děsivě povedené. Nejhorší, ale jsou dlouhé záběry kamery na jedno místo a vy napjatě čekáte co bude, nebo jestli vůbec něco bude, ale na tohle jsem si už u PA zvykli :D. Tu noc bylo složitější usnout a jít do vany :D to ano.

Scary Movie 3 (2003)

Ze všech těch nepovedených a nechutných dílů scray movie, je tenhle asi nejzařilejší a nejvtipnější. Nevím jestli je to tím, že je to parodie na jeden z nejúspěšnějších hororů, ale mě tahle parodie opravdu rozesmála. Zlatej průměr tak 55%.

LOL (2012)

Myslím, že v tomhle filmu se najde každý z nás. Nebo alespoň většina. Příběhy ze života, kde zápletka není nijak složitá a situace z tohohle filmu potkávají ,, nás teenagery" zcela běžně. Jsem ráda, že obsadily Miley Cyrus. Je hezká, žádná barbie, má nádhernej hlas což mě velice zklamalo v českém dabingu, kdy ji dabuje jiná osoba než na kterou jsme zvyklí z Hanah Montany. Demi Moore nezklame nikde a nikdy. A ten hezkej kluk? No je vidět, že když chtějí obsadit kluka co je kus, musejí hledat v Anglii ;-). 100% protože mě když u filmu ukápnou slzy tak je to vždycky o pár hvězdiček nahoru.

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Dost stupidní, nevtipná, nudná a dost nechutná blost. Divím se, že i herci co přijímají role s výborným scénářem, přijali takovouhle stupidní roli :D. Kravina nad en na entou.