Donšajni (2013)

V podstatě film o ničem se skvěle zazpivanymi áriemi... Humor takový dětsky trapný. Přemýšlel jsem, jestli je za tím špatným filmem režisér nebo scénárista, ale ono to vyjde na stejno. Ale takovému režisérovi jako je Menzel, ten úlet odpouštím rád.

Láska na inzerát (2005)

Klasická romantika bez nutnosti přemýšlet. Už jsem jej viděl víckrát, a nemám s tím problém podívat se i příště.

Pád Londýna (2016)

Když člověk vypne mozek, tak akce vcelku dobrá, ale zas ten US patos á la sovětské filmy 70. let... To si mohli ušetřit.

Dámská jízda (2017)

Docela slabý scénář. Určitě se dalo vytěžit více. Humor místy překvapil, ale těch míst bych si na komedii dovedl představit více. Díky za Goldie Hawn, už jsem i pomalu zapomněl, že nějaká taková herečka existuje.

Jersey Boys (2014)

Eastwood je můj oblíbený režisér, ale tohle byla celkem nuda.

Devátý život Louise Draxe (2016)

Skvěle udělaný film. Celý film si myslíte, že se díváte na romantické drama a v závěru pochopíte, že to je kriminálka.

Země nikoho (2001)

Určitě jeden z nejlepších válečných filmů všech dob. O válce řekne víc než ti Ryanové, Jestřábové a snipeři... Bezvadně napsaný scénář, bezchybné herecké výkony, skvělá režie.

Cizí příběh (2010) (TV film)

Dost dobrá sonda do vztahu. Krásná ukázka toho, jak se člověk ve vztahu pohybuje neustále na hraně.

Cizinec ve vlaku (2018)

Když člověk vypne mozek, tak se to dá. Jednoduchý příběh plný nelogičností. Pokud něco měl být zvrat, tak to nefungovalo, protože to bylo vše jasné. Film měl klesající tendenci, a jak píše Enšpígl, ke konci už mi to bylo tak nějak jedno. Ale já mám pro ty Nebezpečné rychlosti asi slabost.