Temná legenda 3 (2005)

Nevtipný, nezajímavý a hloupý scénář. Hrozně naivní herecké výkony. Dost špatný střih. A režie tam snad ani nebyla... Myslím, že kdejaký filmový student by natočil něco podobného.

Vyměřený čas (2011)

Docela zajímavý námět, ale ne úplně využitý. Myslím, že se s tím dalo lépe pracovat, takhle vznikla vcelku obyčejná gangsterka, u které si jen změňte peníze za zbývající čas. Ale jako obraz dneška a budoucna pod rouškou demokracie je to až vizionářské.

Mnichov (2005)

Film, který by se určitě svou syrovosti hodil spíše k Tarantinovi, ale osobně jsem čekal něco horšího.

Imigranti (2009)

V dnešní době, kdy se dobývají desítky tisíc ekonomických přistěhovalců přes řecko-turecké hranice, film vyznívá pravděpodobně trošku jinak. Kdybych ho viděl před uprchlickou krizí a s ní souvisejícími teroristickými počiny, pravděpodobně bych dal o hvězdičku více. Takhle mi film nepříjemně zavání zatuchlým odérem propagandy.

Sonáta pro zrzku (1980)

Poctivý film pro celou rodinu, nikoli jen pro děti. I po létech má co ukázat.

Světová invaze (2011)

Ale jo, když člověk vypne mozek, tak je to slušná střílečka.

Pouštní květ (2018)

Velké ambice, zajímavý námět, skvělá atmosféra, ale tak nějak ne moc dobře režírované. Škoda. Hill je pořád borec na plátně, ale režii by měl nechat asi jiným.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Má me film funguje i po letech, a to jsem jej už viděl bratru tak 5x.