Paranormal Activity (2007) odpad!

To byl paskvil!!! Už po deseti minutách sem měl chuť oba zabít. Docela nechápu myšlení amíku a to že si při každym bouchnutí dveří zavolaj exorcistu, tenhle job bych taky bral. Celej tenhle nápad se mi od začátku nelíbil. 0/10

Dr. House (2004) (seriál)

Nevim proč, ale zdá se mi že do jejich nemocnice lidi jdou s rýmou a odcházej s rakovinou děložního čípku.To ale nic nemění na tom, že role Laurimu velmi sedla a další hvězdička za krásnou Jennifer Morrison. 8/10

Gulliverovy cesty (2010)

Mám holt asi slabost pro Jacka Blacka, který je nejen výborný komik, ale též hudebník. Neříkám že je to lepší než Pick of Destiny, ale díky sympatickým neokoukaným hercům (Jason Segel, Chris O´Dowd) jsem si tento film velmi užil. (9/10)

Fanoušci (2009)

Vcelku povedená oddychovka mířená na fanoušky Hvězdných válek mezi které se hrdě řadím i já. Docela mě překvapila přítomnost Sam Huntingtona, který hrál v jednom z mých oblíbených filmu Detroit Rock City. Dalé povedená camea Jasona Mewese a Kevina Smitha a povedý závěr. Tento film jako většinu komedií musíte brát s nadsázkou, ale pokud tak učiníte tak se rozhodně budete královsky bavit. (7.5/10)