• Krátkometrážní

I Can't Think Straight (2008)

Mám radost. Konečně lesbický film plný lásky a humoru a nikoliv stesku a trápení jak to bývá obvykle :) navíc se mi líbí anglictina Leyly a Taly jak je typicky british narozdíl od rodičů u kterých nese stopy jejich původu

Dvojí hra (2009)

Občas jsem se ztrácel v ději a nakonci to zklamání ://

T.M.A. (2009) odpad!

Pokud to měla být parodie na horor tak se to povedlo. Až na dva záchvěvy strachu to bylo nudné. postavám okolí nahráva tak uměle že to dojde každému a opravdu mě scéna řezání nohy nevyděsila. Byla nechutná a odporná a příliš dlouhá. To je vše na co se dnes český horor zmůže? T.M.A. a nebo Normal ? Kde se musel udělat trailer tak zajímavě aby na to přišel každý s očekáváním slona a vše se vešlo do malého mravence?

Proroctví (2009)

No děj předvídatelný do puntíku akorát utopický konec jsem nějak nepobral ... Adama a Evu ... to fakt ne

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Po vynikající jedničce přichází strašná dvojka. Jedna hvězda je za efekty a hudbu a vtipy v první části filmu, které určitě udrží lehkomyslné masy americké diváky. Zhulená matka byla nejlepší :)) Ale to, co se děje v druhé polovině filmu, mi připadá jako největší fraška. Nevim za koho se považovat? Ale inteligentní divák, co přišel nejen se podívat na skvěle naleštěné a dokonalé bouráky a roboty co chrání dobro před zlem, si musí kroutit prstem o spánek. Stupidita vládne světu. Poslední pasáž, kdy se Sam pokouší dostat se přes píšečné duny k již zemřelému Optimusovi Primmovi, přes duny, kde je písek a není pevná zem tak uběhnou několik mil během deseti minut a to vše v čistém bílém oblečení. Vtipné to bylo to nepopírám .. ale to opravdu nestačí... akce byla nenásilná v prvním díle, ale v tomto se to na ní všechno staví. Všude se vše transformuje na roboty.... roboti kam se podíváš... ale celou druhou polovinou se bojuje vždy jen s jedním a to jich do přiletěly desítky!!! Zvláště, když se nám vrátí "tatík" vůdce všech robotů a jakousi rejkou všechny smete o pyramidu ... proč to neudělal už dříve? Nebo milostný příběh.... miluju tě , potřebuju tě... srdce rvoucí pasáž, která než soucit a sílu ve víru v zmrtvýchvstání přišla všem divákům spíš pro smích. A tak by šlo pokračovat dál a dál...Jedna hloupost vedle druhé. Doufal jsem že i tento díl zůstane na reálných podkladech ale není tomu tak. Nejsem stupidní divák ;-)

Coco Chanel (2009)

Film o holce co neměla peníze a tak se přiživovala u jednoho bohatého francouze. To vše možná vedlo k tomu že se jí líbila strohá moda která si získala svět. Film neni pro faninky znacky Chanel ale pro jedince zajímající se spíše o život než tvorbu a díla známé návrhářky.

Tokio! (2008)

první dvě story byly hodne strange :/ poslední se mi líbila moc

Yes Man (2008)

příjemná komedia která vás přinutí si to aspoň ředstavit ve vlastní kůži