ČT Live - Tata Bojs (2005) (koncert)

Nejlepší koncertní DVD a nejlepší CD vůbec, řekněte, kdo jiný má ještě CD které vypráví příběh?? A Schmitzer, z toho mám husí kůži!! Myslím že kdybych na tomlhe koncertě byla tak vyskočím z kůže, stačil mi koncert ležaté osmičky a to je oproti tomuhle slabá polívčička!!

Transformers 3 (2011)

No promiňte? Tak tohle je totální guláš! Některý filmy nemají děj žádný, tady je ho až moc. Totální maglajs. Shia zklamal a co to k němu dali za děvečku taky nechápu. Efekty dobrý, ale to je asi tak všechno co mě zaujalo a pak už jen nekonečná akční nuda. A to už nepočítám dějové díry kterých tam je taky dost.

Fontána (2006)

Fontána. Viděla jsem tenhle film víckrát než večerníčka za mých dětských let. Miluji tenhle film, miluji hudbu k tomuto filmu, ale pořád nevím co si o něm mám myslet. Je to banální příběh nebo je tam toho víc??Vlastně, když se nad ním zamyslíte tak může být mnoho způsobů, jak ho chápat. Pokaždé když se na něj koukám, uvědomím si jinou věc, nebo si všimnu detailu, který mi tenhle příběh nasvítí zase do jiného světla než před tím. Jedno ale vím jistě, je dokonalý a mému srdci ze všech filmů nejblíže.

Hačikó - příběh psa (2009)

Když opomenu, že jsem celou druhou polovinu filmu řvala jak želva, musím říct, že jsem se tu první polovinu docela nudila. Filmu bych dala třeba i 5 hvězdiček, ale to by musel být minimálně o čtvrtinu kratší, protože se tam vlastně skoro nic dramatického neděje. Taky si myslím, že u filmu s podobným tématem budu brečet vždycky, ale tenhle film je jeden z těch, který je podle pravdy a to mě dojímá ještě víc. Bez kapesníků se nedívejte :)).

Green Lantern (2011)

Reynoldsi, Reynoldsi to ti ty blbý kecy a vtípky píšou do scénáře schválně? Taková škoda. Já už ani nevím, jestli bych ti vážnou roli věřila. Kdyby trochu víc propracovali zápletku tak bych se možná víc zaměřila na děj a ne na to jak je Ryan v tom zelenym obleku pěknej. Vlastně znám nějaký filmy, kde kdyby vyměnili hezkýho herce za nějakýho ošklivu, koukala bych se na ně stejně ráda, ale tady? Asi ne. Ale když je nálada na nějaký sci-fi nebo něco u čeho není nutno přemýšlet tak Green Lanternem nic nezkazíte.

Určitě, možná (2008)

Příběh lásky a tak jasnej happy end. Ale proč, sakra proč nelituju, že jsem se na to vůbec koukla? Překvapil mě Reynolds, že ze sebe nedělá až takovýho šaška jako obvykle a děj ubíhal plynule. Vlastně jsem se do toho docela slušně zadívala. Na romantickou komedii hodně slušnej výkon, i když má pár much. Takže jestli se zrovna nemáte na co koukat, chcete se občas usmát a slabším povahám může i ukápnout slza.... tak si tohle určitě pusťte.

Star Trek (2009)

Jeden z mála filmů, které můžu vidět milionkrát a nikdy se u něj nebudu nudit, ani přeskakovat scény ani nic jiného. Je to dynamické, vtipné, dokonalé kostýmy a ještě dokonalejší efekty a o zvukových efektech nemluvím. Doufám, že pokud natočí Star Trek 2 , bude alespoň stejně tak dobrý jako jednička.

Lars a jeho vážná známost (2007)

Roztomilé pojednání o tom, jak se člověk dokáže vypořádat se svými vnitřními problémy. Ačkoliv to občas není moc normální. Ryan Gosling tady hraje opravdu výborně. Občas jsem se sice trochu nudila, ale námět je netradiční a jít do takového filmu je asi výzva. Každopádně jsem čekala nějakou totální blbost, ale tohle je náhodou docela povedené.