Proroctví (2009)

proč tam jsou ty mimozemšťani? a ten konec? mrazení v zádech, ale z debility..

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film) odpad!

Pobavil mě boiler v záběru, rocková hudba, něco jako zoro a "výběrčí daní" s mini dělem ... a co, alespoň si připomeneme, proč se na tv opravdu nemá cenu dívat.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Nejhorší ze všech podobných "seriálů" ... toto si nezaslouží ani odpad.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Absolutní a velmi absurdní spektákl...

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006) odpad!

Skoro (úplně) stejný příběh jako v původních Bravo, girls... Jen ještě tupější, víc Disney, víc USA, víc sračka.

Sama doma (1998) (pořad) odpad!

Pořad s jediným cílem. Donutit jít obyvatelstvo do práce/školy - za každou cenu se tomuto vyhnout.

Kameňák (2003) odpad!

Troškův pokus o lobotomii národa. Amen.

Pterodaktyl (2005)

Prvních pár minut dá jasně tušit, co že to na nás čeká. Od pterodaktyla, kterej hned v prvních vteřinách rozpůlí nějakého lovce (figurínu) ve dví, přes středoevropské vesnice v Turecku (pardon, vlastně jednu) až na samotný vrchol, kdy pterodaktylové drásají tělo do krve, a přitom se ho ani nedotýkají (což by bylo asi moc náročné naanimovat). Ovšem! Vzhledem k tomu, že na rozdíl od jiných filmů tohoto ražení, se zde "nestvůry" vyskytují v průběhu celého filmu a ne jen 10 min na začátku a na konci, což z něj dělá (relativně) zábavnou podívanou. Samozřejmě ne pro každého....

Legenda o Červeném draku (1994) odpad!

Absolutní dno, které fatálně otřesný dabing proboural a tím se film dostal mimo hodnotící "hvězdovou" stupnici. Nejenže tam všichni neustále lítají na silonových provazech, což by vzhledem k žánru šlo pochopit, ale dělají to tak neuměle, že jim nejde věřit ani to, že film nebyl myšlen jako komedie. pro mě ne..