Mimořádná událost (2022) odpad!

Chtěl jsem dát alespoň něco, protože narozdíl od vlastníků nebo jak se ta chcanka jmenuje, to není úplně nekoukatelný. ALE CO TEN RAPE na konci? Wtf? Je režisér úplně postiženej? Všechny ostatní chyby filmu jsou stranou, co to mělo sakra bejt?

Jan Žižka (2022) odpad!

Nehodnotim ideu, ale výsledek a ten stojí za vyliž hovno.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Blábol. Příběh nedává smysl, postavy nedávají smysl a jednají každý díl jinak, nic nedává smysl. Fakt jsem doufal, že to nebude tak obvious... No nic. Jo a Galadriel je nejzlejší "hodná" postava, co kdy byla na obrazovce a chová se jak tlustá kráva. edit: Fakt není problém s barvou, ale s hloubkou.

Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda) odpad!

Team Adar. Tvůrci to mají celý nějaký otočený. Má bejt Galadriel nejzlejší a nejotravnější postava ?

Ohňostroj marnosti (1990)

Jakoby kdyby tam na začátku nezaznělo 100x Shermane ! Možná by to šlo .

Missing 411: The Hunted (2019)

Dobrý dokument o teoretickém "fenoménu" mizejících lidí v amerických národních parcích. Škoda že to je konci uklouzne k bigfoot šarlatánům. Jinak pokud netušíte, co 411 zastupuje a máte třeba rádi záhady a tajemství, he to docela dobrý společník na hodinu a půl.

Fenomén 411 (2016)

Ne moc dobrý úvod do "fenoménu" 411. Druhý díl (2019) v tom odvádí lepší práci, tenhle se ale alespoň nesnaží protlačit autenticitu Sierra sounds.