Historie skupiny Future Folk (2012)

Tohle je tak dobrej film plnej perfektního country /folku a feelgood vibu. Skvělý nápad a super cena/výkon. K srovnání se nabízí pick of destiny , přičemž tohle je dospělejší , way way way !

Duch ve stroji (2017)

Digitální bordel a ozvěna japonska. Hnusb

proStory (2011) (seriál) odpad!

Tak tohle dělalo třeba 12 lety děcko , nebo to je po vzoru absurdního dramatu .úplně špatně , nevkusně amatérský dokument + Veřejnoprávní kamera - srack0vej obraz. Díl o mostě v ústí velký alert ! Toto může být inside bombing od nějakýho šprýmaře z ČT , protože tomu jinak nevěřím .

After Porn Ends 2 (2017)

Nadhodnocuji, aby bylo zřejmé, že tento dokument stojí za shlédnutí! Je založen na konfrontaci herců a Hereček "zlaté éry " porna a současných hvězdiček, přičemž se pochopitelně soustředí na ty starší a zkušenější a ty mladší pouze hláškují do kontrastu ( u většiny pochopíte , že ta jedna věta je nadlidský výkon). Líbí se mi, že dokument nejde přímo do vydírání typu " porno je svinstvo hnus a smrad" ale nechává mluvit lidí, kteří na to z většiny vzpomínají velmi pozitivně i když ví, že jim to determinovalo životy jak nic jinýho. Treba 3 medailonky jdou úplně top a zbytek nenudí . Je to taková stylová orální historie porna - subjektivní názory pornoveteránů. Jestli jste někdy někdo viděl byť jen hlavní stránku xvideos , běžte do toho.

Vrána (1994)

Mám u pici kdo u toho chcipnul a nesnáším komixy. Ale nemám u pici že je to rok 94' a že to má atmosféru a neserese to .

Ve jménu Krista (2016)

Roucho má být složené , ale jinak cením ! A vy místní nevzdělaný buzeranti nepodhodnocujte jen protože je to o víře

Hledání ztracených Mayů (2012) (TV film)

Tak, tenhle dokument je z těch nudnejších . Nic nového pod stredoamerickym sluncem se člověk nedozvi. A týpek je nesympatickej .