Arrow (2012) (seriál)

Pilot výborný. Dostatečná dávka napětí a akce vpouští tuto novotinu do šoubisvěta s příslibem více než solidní první série. Ta trošičku ztrácí na kvalitě, kvůli slabšímu scénáři. To vše napraví druhá serie, která Vás přes napětí a dynamickou dávkou akce nepustí učit se na státnice. A proto budete prokrastinovat dál, než se přes časté odkazy na komiksy z DC prokoušete na konec. Kde Vás uzemní strhující finále.

Moulin Rouge (2001)

Čekal jsem mnohé, ale tohle předčilo všechna má očekávání. Prožil jsem úžasný zážitek při náhledu do něvestince. Ve kterémzbylo místo pro nesmrtelnou lásku. Nechávat se unášet dvojicí Kidman McGregor za doprovodu originálně naservírovaných hitů v úžasném aranžmá (Nirvana, Police atd.). Chemie u dvojice funguje tak jak má a Pan herec Obi-wan překvapil rozsahem při pěveckých áriích. To vše zabalené do stříbrného kýče převázané rudou stuhou drzosti a vznikne Luhrmannův majstrštyk.

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

"On nedal Poldinkám salát" ..nedal, jako předkrm totiž naservíroval pro československo nový žánr. Scénaristickou polévku, která chutnala výtečně nalil těsně pod okraj. Šéfkuchařovou specialitou bylo užasné obsazení, které se snad pro své role narodilo. Zákusek jako třešnička na dortu zdobí originální a nezapomenutelný humor. Proto se celé menu stalo nestárnousí klasikou české kuchyně, které se člověk jen tak nepřejí..