¡Que viva México! (2022)

Môžete si pozrieť tento trojhodinový film alebo sa ísť prechádzať okolo hnoja. Myslím že tá druhá možnosť je lepšia!

Absurdistán (2006)

Po pár rokoch dávam plných 5. Iba sa trošku pomýlili v roku 2505, pretože sa všetko odohráva oveľa skôr (just now).

Francouzská revoluce (2020) (seriál)

Ak sa chcete dozvedieť viac o francúzskej revolúcii, choďte si pozrieť History Channel. A ja si vychutnávam úžasné kostýmy, soundtrack a zaujímavý fantasy príbeh.

365 dní (2020)

Aspoň na tej jachte mohli byť kreatívnejší, keďže film je o ničom. Žiadna nová poloha alebo niečo crazy. Ponaučenie: keď ťa unesie pekný milionár, tak je to romantický film. Ak ťa unesie chudobný chlap, tak sa kategória filmu mení na thriller.

Ďáblovo znamení (2020)

Jedna * za prvých 5 minút z filmu. Keď je hudba hlasnejšia ako dialóg, keď je to nastrihané na címpcàmpr. Premárnený čas v karanténe

Ztraceni ve vesmíru - Série 2 (2019) (série)

Po vizualnej stranke je to fajn. Co sa tyka scenara, je to klasicky styl "Ked sa je*e, tak sa je*e". A vsetko sa vyriesi v poslednej sekunde. Tolko klise pohromade som nezazila uz davno.

Parazit (2019)

velmi silna 4ka...uz som sa dlhu dobu tak dobre nezabavila a nakoniec nezamyslela nad filmom ako je tento...pre mna unikatny skvost