Willow (1988)

Překvapivě příjemné epické dobrodružství. Až je mi stydno, že jsem tento milý kousek zhlédl až dnes.

Včela na mušce - 1. kapitola (2022) (epizoda)

Spíše smutné. Mr. Bean měl své kouzlo, tohle je jen nepříliš povedený pokus o navázání na úspěch pana Fazoly. Střet staré generace s moderními technologiemi může někomu připadat zábavný, mě nikoliv, zvláště pak ne v tomto podání.  Navíc to je čmelák a nikoliv včela, to jen tak na okraj..

Rok milion (2017) (seriál)

Zajímavé téma je zabito otravným stylem, kde vše opakují třikrát a prokládají otázkami. National geographic me s tímhle poslední dobou pěkně sere. Čtyřiceti minutový pořad by mohl mít minut dvacet bez ztráty jediné informace.

IO (2019)

Film za 4 hvězdy, konec odpad.

Mistrovská úroveň (2020)

Tak takhle zabitý konec už jsem dlouho neviděl. Super biják na pět hvězd, ale takhle podělat finiš...

Podvodník z Tinderu (2022)

Wow. Naivita a důvěřivost lidí je jedna věc, ale neschopnost s neochotnost policie napříč světem je dechberoucí. Frajer si poseděl 5 měsíců a je svobodný občan bez závazků a dluhů??? Tenhle 'dokument' je v podstatě návod pro zmrdy, že si můžou dělat, co se jim zlíbí a to bez následků.

Projekt Adam (2022)

Zase ten bordel v cestování v čase, ale kromě toho to byla překvapivě poutavá a zábavná podívaná.

Matrix Resurrections (2021)

To mi byl ale zase recyklát. Naštěstí vcelku koukatelný a většinou i zábavný.

Duna (2021)

Jó Duna. Kniha mého studentského života dostala konečně úctyhodné zpracování. Nenudila ani na chvíli a velmi se těším na pokračování. Snad to nebude dlouho trvat.