Dobrý doktor (2017) (seriál)

Arthur se ukázal jako vynikající herec velkého rozsahu a v této podivné karikatuře Sheldona Coopera a Dr. House exceluje. Jen je v téměř každém díle až příliš push to drama, mě osobně by se líbil více přesah do sitcomu.

Bridgertonovi (2020) (seriál) odpad!

Politicky až příliš korektní humáč, který nejvíc připomíná prapodivného křížence pýchy a předsudku s hrami o trůny.

Virgin River (2019) (seriál)

Nalákali mě na pěknou Kanadskou přírodu, ale nakonec to je stejná trapná push to drama telenovela jak je v šedém průměru zvykem. To už tak bývá, když máte průměrný materiál na 6 dílů, ale uděláte z toho dílů dvacet.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Tradičně tlačí na pilu emocí ve snaze vymáčknout z diváka i tu poslední kapku, ale je to shledání po dvaceti letech o natáčení Harryho Pottera, takže to tvůrcům výjimečně odpustím.

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2021) (pořad)

Zeman jako vždy nezklamal a těch pár dobrých myšlenek proložil skrytými urážkami, šířením paniky a sobectvím. Ze srandy se podívejte letošní projev Alžběty, jen ať vidíte ten rozdíl.

Osvobození II - Průlom (1970)

Oslava války, navíc z pohledu hrdého Rusa. Nic kladného na tom skutečně nevidím.

Osvobození (1969)

76%? Vždyť Pozérov uměl snad jem sovětskou propagandu a tohle není nic jiného.

Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí (2021) (pořad)

Samozřejmě jsem fanda světa Harryho Pottera, nicméně toto je předramatizovná Americká rádoby soutěž. Ten odporný ala Big Brother styl musí prostě nacpat všude. Budu se přesto dívat dál, snad uvidím další herce z HP, ať už více či méně oblíbené. Dále, ač proti Hellen nic nemám, bylo by přece jen lepší, kdyby soutěž uváděla nějaká osobnost z filmu, možná by dokonce byla i levnější :)

Pohoda v rytmu country (2021) (seriál) odpad!

Kdo má potřebu tvořit takové "sitcomy". To přehrávání, plitký děj i nudnost další americké rodiny upadá tak hluboko pod průměr, až je mi smutno. Co mi ale vadí ještě víc, je prosmrazenost Evangeliem a Bailey je tak protivná, že trumfne i Cruelu z dalmatinů.