Upgrade (2018)

Taky to tak někdy máte, že film Vás zaujme, baví a napne a posledních 5% zvrátí a dojebe celý film? V tom nejhorším slova smyslu? Co je to za debilní trend poslední doby? Tohle už je asi třetí film v řadě, který závěrem zneguje úsilí celého filmu a pošle celý divácký zážitek do kopru.

Prvotní strach (1996)

Uz konečně vím, proč Edwarda Nortona vybrali jako HULKa, on totiž už HULK byl. Dvě hvězdy za jeho výborný herecký výkon, kromě toho mě film nezaujal.

Tchán s tchyní jsou psanci (2023)

Potenciál nebyl využit, hlavně pro hereckou neschopnost Adama Devine. Jistě, podobné příběhy už tu byly, nicméně další, dobře podaný by se jistě ještě vešel, ale to není tento případ.

Jak jsem poznala tvého otce (2022) (seriál) odpad!

Velmi slabý odvar a poněkud ubohý pokus vytřískat něco z popularity HIMYM. Od sitcomu nečekám žádné extra výkony, nicméně tady ty dialogy, přednes herců a dokonce i kulisy působí lacině a divně.

Zaklínač (2001)

Sérii zaklínače jsem četl a hodnotím ji jako průměrnou fantasy, co mě ale zaujalo je, že prý to je to nejlepší, co může Polská literatura nabídnout. Co to pak vypovídá o všem ostatním v Polsku? No nic, teď k filmu. Je vcelku zajímavý na pohled, kostýmy, příšery, scény a kulisy, to vše vypadá Jakš takš dobře, ale ten děj.. je to bohužel většinou nudné, nezáživné a průměrné podobně jako knižní předloha.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Tři tygři - poprvé a naposledy. Buď má inteligence nedosahuje dostatečných výšin na pochopení nedozírných hloubek sdělení tohoto díla a nebo, a to je pravděpodobnější, je to prostě velmi hloupé a "tvůrci" cílí (pokud na něco cílí) na podobně mentálně vybavené publikum. Chci věřit, že průměrný Český divák je chytřejší, než tohle.

FUBAR (2023) (seriál)

Málo akce a příliš rodinného dramatu, námět je poněkud vyčpělý a když už, tak celovečerní stopáž by filmu taky spíše prospěla, než z toho dělat seriál a k neprospěchu to natahovat.

Pí a jeho život (2012)

Na můj vkus je zde nakydáno až příliš evangelia.

Record of Ragnarök (2021) (seriál)

Severská mytologie v manga podání je prostě sranda.