Ochránce (2012)

,,Vítá Vás vesnice New York. Počet obyvytel 104.,, Takhle to nejspíš s New Yorkem dopadlo, po řádění Jasona Stathama.

Cesty domů (2010) (seriál)

Jednu hvězdu za to, že to netrvá déle než 60 minut a tolik jsem stejně nevydržel.

Rambo III (1988)

Tentokrát letí Rambo do Afganistánu, bruslit. Následně pak divákům názorně ukazuje, jak se ze všeho vybruslí. Taky se tam seznámil s mladým Usámou Bin Ládinem a rozdal pár raket Stinger, aby měli s čím, po letech střílet na Amíky.

Kletba z temnot (2012)

Není pravda, že exorcismus je čisticí prostředek, který vyrábí Henkel. Je to prostředek vymítací, prostě když potřebujete něco vymést. Tydy vymetali ošklivého bubáka, kterého i s truhlou koupili za 55 dolarů. Je sice krize, ale i tak si uvědomte, že nejste tak bohatí byste si kupovali levné bubáky. Každopádně radím nekupovat žádného bubáka pod sto dolarů.

Piraňa 3D (2010)

Ryba se má chovat slušně. Poslušně naskočit na háček, v kuchyni sama odkládat šupiny a kostí mít jako ústřice. Taky by se měly ryby víc koupat, pač dost často smrdí. Tyhle domutovaný potvůrky porušily všechny pravidla slušného chování i stolování. Snad kromě jednoho, že neřvaly. Tak se mi nedivte, že jediné co z nich jím, jsou jejich prsty. Stejně je moc nepotřebujou, když mají ploutve.

Fired (2010)

Nemohl jsem si pomoct, celou dobu jsem se u tohohle horroru usmíval. Takže by možná pomohlo, nechat se vyšetřit.

Příšera (2005)

Není nad to vystrašit strašidlo. Zítra ráno to vyzkouším před zrcadlem - pokaždé tam na mně po ránu, vybafne nějaké strašidlo. Tak ho zkusím uřvat, uchlastat mlíkem a zavřít do skříně.