Bohémové (2005)

Celé je to takové zdlouhavé a nudné. Místy jsem vůbec nevnímal a ted, po půl hodině už ani nevím o čem to bylo. Písničky vcelku dobré, ale že bych z toho byl ňák moc na větvi, to ne. Asi jsem kvůli dobrému hodnocení a hezky vypadajícímů obalu čekal příliš. 135 minut je na takový film moc dlouho. Zkrátil bych ho o dobrou polovinu.

Alice & Viril (1993)

Chlap s hlavou v akvárku a Angelina s obrovskými rty v zvláštním pokoji. Co na tom hodnotit?

ČT Live - Žebřík (2011) (koncert)

Byl jsem tam naživo. Doufám, že to nevadí a klidně to můžu ohodnotit :}

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Dal bych tři hvězdy, ale hvězdná role DiCapria mi to nedovolí. Pro mě průměrný film s mladičkým Deppem a s naprosto skvěle zahranou rolí Arnieho v podání právě Leonarda. Velmi milé překvapení :)

Scooby-Doo a ostrov zombií (1998)

No.. Dám tomu dvě hvězdy, ale jsou to skoro tři. Film je na tu hodinu zabaví, ale podruhé ho už vidět nechci. Pro děti ideální podívaná :}

New Police Story (2004)

Velmi milé překvapení v podobě nabitého akčního snímku. Skvěle jsem se bavil a celé to na mě tak nějak zapůsobilo. Jackie ukazuje, že ještě nepatří mezi herecké vykopávky, ale mezi špičku světového filmu :}

Prázdniny (2006)

Možná mi tam trochu vadila Winsletová s Blackam. Nevím. Čekal jsem parádní film a Cameron a nijak zvlášt mě to nenadchlo.

Cashback (2006)

Tak to je prostě Bomba! Na film jsem se díval třikrát za sebou a pořád jsem se nenabažil :}

Cadillac Records (2008)

Příběh a zpracování průměrné, ale ta hudba. Bože. Naprosto perfektní!